Foloseste cineva windows 10?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde unmodel » 13 Oct 2015, 19:50

Buna seara,
Folseste cineva windows 10? Si daca da, as dorii sa stiu cum merge ( in special pentru lj).
Va multumesc :*
unmodel

Mesajde lordnight » 14 Oct 2015, 03:31

Buna ! Eu il folosesc pe cele 2 calculatoare cu care lucrez si merge foarte bine . Merge foarte bine si lj el .
lordnight

Mesajde MichelleM » 14 Oct 2015, 10:34

Buna , cerinte pentru windows 10?
Banuiesc ca sunt destule conflicte cu celelalte site-uri sau ma insel?
Gen stremate , stramray sau altele ?
Multumesc
MichelleM
User Junior
User Junior

Mesajde BrattyPrincess » 14 Oct 2015, 11:55

Merge bine. Poate chiar mai bine ca WIN8.
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde Intel » 18 Oct 2015, 18:47

lordnight scrie:Buna ! Eu il folosesc pe cele 2 calculatoare cu care lucrez si merge foarte bine . Merge foarte bine si lj el .

Bine de stiut. Eu nu m-am incumetat sa il instalez, raman la Win7 deocamdata. Astept ca Win10 sa devina matur si ca producatorii de drivere si de alte software-uri sa scoata cat mai multe programe compatibile cu el. Pentru mine deocamdata e prea devreme.
Intel

Mesajde alotofLaura » 22 Oct 2015, 22:04

Am trecut de cateva zile de la 8.1 la 10 si sunt foarte multumita. Parca totul se misca mult mai bine.

Nu ai nevoie de drivere, Windows 10 o sa le gaseasca si le instaleaza automat (asta in cazul in care esti cat de cat cu tehnologia la zi). Producatorii (ma refer in special la laptopuri) nici macar nu mai pun drivere pe site, pentru Windows 10.

Am 3 laptopuri, toate merg perfect. La unul singur am avut o mica problema cu driverul de la card reader, il gasea in Windows Update, il descarca dar dadea o eroare la instalare. Am luat de pe site-ul laptopului driverul pt windows 8.1, l-am instalat si a mers perfect, l-a recunoscut si nu mi-a mai facut probleme.

Toate programele ar trebui sa fie compatibile.
alotofLaura

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj