FMLE 3.2 nu merge cu splitcam

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde FreddyeX » 24 Mar 2015, 10:59

De fiecare data cand incerc sa dau stream pe Streamray din FMLE folosind Splitcam imi da Flash Media Live encoder has stopped working.Dar daca dau direct Logitech C920 merge fara probleme

Ma poate ajuta cineva cum sa fac sa mearga cu splitcamu ?
FreddyeX

Mesajde googlefun » 24 Mar 2015, 12:46

FreddyeX scrie:De fiecare data cand incerc sa dau stream pe Streamray din FMLE folosind Splitcam imi da Flash Media Live encoder has stopped working.Dar daca dau direct Logitech C920 merge fara probleme

Stiind destul de putine despre problema aparuta si mai ales despre cauze , eu zic mai intai sa-l dezinstalezi si sa iei visitX splitter .

Splitterul poti sa-l iei de aici .Link http://sur.ly/o/faq.visit-x.net/goto.ph ... 0/AA001290

Scroll down pana la VXsoftware >>>>click on VX-Splitter !
Incearca cu el ,daca problema persista ,aprofundam .
Bafta acolo .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde SplitCam » 05 Apr 2015, 23:14

încercați noua versiune a SplitCam, dacă veți primi nici o eroare să-mi spuneți voi încerca să vă ajutăm și fixați-l pentru tine

https://dl.dropboxusercontent.com/u/513 ... 6_BETA.exe

FreddyeX scrie:De fiecare data cand incerc sa dau stream pe Streamray din FMLE folosind Splitcam imi da Flash Media Live encoder has stopped working.Dar daca dau direct Logitech C920 merge fara probleme

SplitCam

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj