Flirt4Free

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde seba76 » 18 Noi 2014, 03:36

stie cineva ce situri mai sunt arondate la F4F? acest site are la Jasminul situri care apari in ele si apoi te trimite pe pagina F4F?
seba76

Mesajde lupomaro1 » 09 Iun 2015, 06:59

Salut.
A incercat cineva sa adauge la F4F ca metoda de plata Payoneer?
Eu tot incerc si schimb mail-uri Miroslav Mrna, suportul tehnic de la f4f si nu ajung nicaieri.
Am primit un mail de la suportul tehnic f4f care in mod normal trebuia sa pot pe site-ul Payoneer sa imi adaug contul Payoneer si sa setez ca modatitale de plata,dar surpriza dupa ce mi am bagat datele,site ul Payoneer mi a dat raspunsul asta:In order to receive payments from F4F please add a new payment method:Add A New Prepaid Card. Asta inseamna sa fac un card de la zero la ei.
Tin sa mentionez ca folosesc doar contul bancar de la Payoneer,bani il scot pe un card romanesc.
Am incercat sa trimit mail la suportul tehnic de la Payoneer la indemnul celor de la F4F,care au spus imediat ca problema nu este la ei,dar iar inca o surpriza, la Program/Partner in chestionarul celor de la Payoneer,nu exista f4f.

Daca cineva a mai intalnit problema asta si a gasit vro rezolvare sau stie ceva, as aprecia sa imi raspundeti. :)
lupomaro1

Mesajde MichelleM » 15 Noi 2015, 09:45

Buna dimineata fetelor.Cine stie cum si de ce nu pot schimba tariful pe flirt4free?
sunt noua pe site, am 2-3 zile si imi arata doar 10 cpm?
Nu pot schimba, nu am mai mult de atat din acea aplicatie cand intru
MultumesC!
MichelleM
User Junior
User Junior

Mesajde barcelona » 16 Noi 2015, 17:49

in primele zile ai tarif stabilit de site. Citeste tot ce este scris in email urile trimise de ei.Iti explica foarte clar.Poti vorbi si cu adminii sunt foarte ok.
barcelona
User Junior
User Junior

Mesajde Studentul » 04 Oct 2016, 16:37

Bizu23 scrie:Am si eu o intrebare,dc nu pot sa deschid si alte site-uri in acelasi moment cu f4f ? dak il am deschis nu mi se mai deschide camera pe nici un site,folosesc splitcam...please help

O sa iti apara "preview" pe aplocatie, acolo ai setarile si setezi la camera numele programului de split.
Studentul

Mesajde kiss4un4me » 08 Oct 2016, 10:12

Optiunile tarifare depind de cat ai scos tura trecuta ca bani... azi poti seta 20 maxim maine minim 40... si tot asa ii zapacim de tot pe saracii membrii.. poti sta cu tarif fix daca turele iti sunt aproape identice ca bani...ceea ce.. sa fim seriosi.. cam greu zilele astea
kiss4un4me
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj