Flirt cu fete in freechat la sectiunea Gay

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Mateo » 21 Mai 2012, 03:34

Salut , am o mare problema! :P de cand sunt si pe JasminBoys imi intra fete in freechat si se dau la vorba, imi fac complimente si unele vor privat, au si webcam, dar cand ma intreaba daca sunt str trebuie sa le spun ca sunt gay , top ca asa spun tuturor, altfel afla clientii, si deobicei sunt 40-50 guesti si cativa membrii in room, deci nu pot sa spun ca as vrea sa imi intre in privat. Si o iau razna in momentul ala imi vine sa renunt :) ma cam dau la vorba cu ele si in free, ca nu ma pot abtine :( Vreau sa stiu daca exista vreo solutie sa pot vorbi si cu fete sau daca este bine sa ma pun la bi. Multumesc :)
Mateo

Mesajde vrajitoaremika » 22 Mai 2012, 07:31

din cate stiu eu lumea face videochat pt a castiga ceva banuti,nu pt stat la palavre moka in freechat,pt asta exista facebook,dar in fine poate ma insel eu:)
vrajitoaremika
User Junior
User Junior

Mesajde Mateo » 22 Mai 2012, 10:12

Ai dreptate, dar ma refer la cele care vor privat, in free oricum vorbesc cu toata lumea, cred ca ajuta, sa fie atmosfera plus ca unii m-au luat in privat ca nu puteau vorbii de guesti. Nu stiu daca vor mai fi interesati daca le voi spune ca sunt bi..Multumesc pentru raspuns
Mateo

Mesajde alyce_18 » 22 Mai 2012, 11:48

Good point vraji ;)Mateo daca fetele vor sa intre in pvt ,pai atunci sa intre ce mai asteapta , spune-le ca le raspunzi la toate intrebarile in privat :) pt k tin de privacy. Poti face bani frumosi si pe vorba , in free raspunde strict la intrebari de genul "cum te cheama ,din ce tara esti,cati ani ani,ce contine show-ul tau din privat" pentru restul conversatiei si curiozitatilor exista privat ;)...dupa cum se numeste si sectiunea FREE CHAT ,daca o lungesti prea mult in free si stai la vorba nu ai nimic de castigat ,toata treaba e FREEE !
alyce_18
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj