Felicitari Adultvideochat!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde IsaGlamChat » 15 Mar 2015, 01:01

Pentru cine nu a vazut,forumul nostru a castigat un premiu la Gala Livecamawards,in numele meu si sunt sigura ca a multor oameni din industrie,vreau sa multumesc inca odata acestei comunitati,daca acest forum nu ar fi existat ,probabil ca multe lucruri care s-au intamplat in ultimii ani nu s-ar fi realizat.
Noi toti suntem datori acestui forum si in special omului care a creat si a stat la baza acestei comunitati,Ionut,iti multumesc ca ai ramas acelasi om modest,corect si atat de bun.
In Sitges,stand la masa cu staff-ul Imlive,Ionut a trecut si ne-a salutat,nu stiau cine este si au ramas foarte impresionati cand le-am spus ca el este omul care a creat un forum atunci cand nimic nu exista in industrie si el este practic omul caruia ii datoram multe dintre evenimentele care se intampla in industrie si care s-au intamplat.
Ionut ,daca tu nu faceai acest forum,multi dintre noi poate nu ne-am fi cunoscut niciodata si pentru acest lucru eu iti multumesc si iti doresc tot ce este mai bun,esti un om minunat,un om cum probabil nu o sa mai intalnesc in viata.

Felicitari adultvideochat si multumiri pentru tot sprijinul pe care l-a oferit acest forum miilor de oameni care activeaza in aceasta industrie.

Cu respect,
Isabelle-GlamChatStudio
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 15 Mar 2015, 01:31

Cu siguranta persoana din spatele forumului si anume Ionut ( Sad^^Eyes ) merita multe aprecieri pentru tot ce a facut, este un om deosebit foarte modest, care nu s-a laudat niciodata cu tot ce a facut pentru domeniu, si a facut multe.

Este un om pe care eu persoanl il admir mult si care ar trebui sa fie un exemplu pentru multi din domeniu.

Felicitari comunitatii Adultvideochat.ro pentru premiul castigat :)

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde contesa28 » 15 Mar 2015, 07:14

Felicitari pentru bine-meritatul premiu!Subscriu celor spuse de Isa si GlamourFoto, creatorul acestui forum, un om modest si cu un suflet mare , merita doar APLAUZE! Mie personal acest forum mi-a fost de un real folos, datorita lui am putut sa-mi rezolv diverse probleme, inclusiv de natura tehnica si nu numai.Cu aceasta ocazie as vrea sa-i multumesc atat lui Ionut, cat si tuturor celor care si-au luat din timpul lor , pretios dealtfel, si au impartasit din experienta/cunostintele lor.Multumiri intregii comunitati!!Eu personal nu am avut decat de invatat de pe acest forum.
"Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea invat de la fiecare trecator" Dale Carnegie
contesa28
User Junior+
User Junior+

Mesajde happycats » 15 Mar 2015, 14:30

Da, intradevar un premiu bine meritat. Si intradevar, nu e greu de realizat ca Ionut (desi nu-l cunosc personal) este un om cum foarte rar ti-e dat sa intalnesti. Ti-am citit cu interes toate posturile si o sa o fac in continuare, cu aceeasi placere.

Aici, gasesti intradevar tot ceea ce ai nevoie, si daca nu, sunt atatia oameni de calitate care te pot ajuta. Ai creat o comunitate fantastica si meriti toate aprecierile. Chiar daca multi nu vor scrie, sunt convins ca simt la fel.

Bafta in continuare, si chiar daca nu castigai acest premiu, sentimentul ar fi fost acelasi, de recunostinta maxima. Faptul ca l-ai castigat este doar o confirmare, a faptului ca ceea ce faci este foarte bine (de fapt, cel mai bine)

Mult noroc si forta de munca :)
happycats

Mesajde redmarie » 15 Mar 2015, 14:48

urmaresc forumul de vreo 3 ani,nu stiu daca in spatele celorlalte forumuri de specialitate sta aceasi echipa/om dar acesta se deosebeste de la o posta (in sensul bun),posturile lui Ionut sunt foarte explicite chiar ''pentru plante'' as putea spune,de asemenea documentate foarte bine si se da dovada de seriozitate si perseverenta,la cate idei preconcepute si chiar vieti a schimbat,merita premiul cu felicitari.
toate cele bune si mergeti inainte ca si pana acum.
redmarie

Mesajde trompi » 15 Mar 2015, 17:16

felicitari!
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde dulcyka_sexy » 15 Mar 2015, 18:41

sincere felicitari din partea mea, putin intarziate :) ionut, apreciez enorm munca ta, a intregii echipe adultvideochat. din acest forum invatam zi de zi ceva nou, si fara tine, ionut, si acest minunat forum creat de tine, posibil ca am fi ramas toti in ceata, sau ne-am fi dat cu capu de pereti. multumesc inca o data si sa-ti dea dumnezeu multa sanatate, fericire si putere de munca :) si numai bine familiei tale s intregii echipe adultvideochat. felicitari isaglamchat si keep your hard working:)
ps: un om minunat ca ionut, cu sufelt curat, bun, muncitor si saritor in ajutorul altora, rar gasim. sa nu te schimbi draga ionut orice ar fi, orice vremuri vor veni. :)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde alexiss » 15 Mar 2015, 18:56

Foarte multe drame pe un forum . Foarte multe orgolii , incercari de manipulare , minciuni , etc. Eu am incetat sa administrez asa cum trebuie forumul aws de aproape un an din acest motiv . Cred ca sunt printre putinii care inteleg cu adevarat ce inseamna un forum , si ce inseamna adultvideochat.ro

Johnny a facut multe si nu am auzit UN SINGUR LUCRU negativ despre el . NEVER EVER !
Ar trebui sa fie luat drept exemplu de comportament , prin modestia lui , prin dedicarea lui catre acest domeniu , cred ca l-ar multumi si satisface mai mult decat simple texte .

Jos palaria !
alexiss
User Activ
User Activ

Mesajde Ceecee » 15 Mar 2015, 21:04

Felicitari si multumuri!
Felicitari pentru caracterul de care dati dovada! Oameni care au ceva de spus in vdc si totusi isi fac timp sa dea o mana de ajutor. Fara acest forum multi/multe dintre noi nu am fi invatat, nu am fi crescut, nu am fi iesit din impas. Am descoperit o comunitate extrem de frumoasa iar pentru asta sincere felicitari!
Acest forum a fost creat cu scopul de a ajuta noi modele, studiouri....Nu stiu daca a ajutat 1000, dar va spun sigur ca a ajutat unul! Multumesc!
Ceecee
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 15 Mar 2015, 22:11

Felicitari Ionut !!!!!!

Intradevar premiul a fost obtinut de adultvideochat.ro ,dar fara omul vizionar care a inceput o munca de pionerat , a lovit cu maceta prima data intr-un teritoriu complet virgin si salbaticit , ia strans pe toti in jurul lui prin competenta de care a dat dovada ,le-a aratat directia de urmat ...noi toti ceilalti , cine stie cum intelegeam fenomenul si pe unde bantuiam si acum .
Cu siguranta se nasteau alte forumuri in cele din urma , norocul nostru fiind ca am dat peste primul forum aparut si initiatorul sa dovedit a fi o persoana onesta si plina de modestie . Si plina full ,de cunostinte in domeniu !!!
Bafta Ionut si multa sanatate !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde SAD^^EYES » 16 Mar 2015, 11:50

Multumesc pentru cuvintele frumoase dar este meritul tuturor celor care s-au implicat in aceasta comunitate in toti acesti ani. :)

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde BrattyPrincess » 16 Mar 2015, 14:09

Felicitări, Ionuț!
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde CharmStudios » 17 Mar 2015, 19:52

Felicitari pentru anii de consecventa si implicare in industrie!
CharmStudios

Înapoi la Despre video chat - discutii generale