Extasycams stiti cumva ceva despre acest site, mai merge sau

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dulcyka_sexy » 05 Ian 2013, 04:51

mai merge sau nu acest site? cum este traficul, daca sunt seriosi cu plata, daca stiti cum se dau banutii, o data la 2 saptamani, la luna, daca spre ex 16-31 ian fac minimul de plata, cand mii trimite, si iclusiv ce ora are acest site? cam tot ceea ce stiti va fi binevenit, vreau sa ma inscriu ca model independent, dr intai sa vad niste pareri, eu stau aprox 11 ore pe zi online, deocamdata pe imlive, mfc si jasmin...va multumesc...si bafta...
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde GlamourFoto » 05 Ian 2013, 14:54

La o parte din intrebarile de mai sus gasesti raspuns pe extasycams.
dulcyka_sexy scrie: daca spre ex 16-31 ian fac minimul de plata, cand mii trimite,

The payment will be made 2-15 days after the invoice is made to the account number you have provided us

Mai multe aici: http://models.extasycams.com/index.php vezi ca acolo mai este un tab numit Information care e bine de lecturat.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde dulcyka_sexy » 05 Ian 2013, 15:00

ms glamour, astea le studiasem deja, ma gandeam ca poate gasesc si informatii ale modelelor dca lucreaza cineva, sa vad daca ma bag sau mai bine nu ...ms oricum, ast si alte pareri
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde GlamourFoto » 05 Ian 2013, 15:16

Succes atunci, la o cautare pe google cu extasycams ai sa vezi se promoveaza drept
ExtasyCams - Cheapest Sex Cams
Pe site am vazut scris ceva de genul 0.49 cents/min, oare cat este partea modelului din cei 0.49? si cat trebuie sa lucreze modelul ca sa adune ceva $$
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde dulcyka_sexy » 05 Ian 2013, 17:11

mda...am facut contu, e aprobat, am avut ceva pvt, pt fiecare membru ce intra, primim 20 centi pe min...acum m-ar interesa daca macar sunt corecti si trimit banutii...
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde Rami » 05 Ian 2013, 18:57

dulcyka_sexy scrie:mda...am facut contu, e aprobat, am avut ceva pvt, pt fiecare membru ce intra, primim 20 centi pe min...acum m-ar interesa daca macar sunt corecti si trimit banutii...

Da, se trimit banii exact cum se spune pe prima pagina. Lucrez de aproape un an cu ei si sunt ok ca si plati.
Rami
User Junior+
User Junior+

Mesajde dulcyka_sexy » 08 Ian 2013, 07:38

alte sfaturi pareri? eu am cautat pe google, insa toate postarile sunt vechi, cam din 2006-2008..m-ar interesa daca acum din 2011 macar sau facut sau nu imbunatatiri la site, daca au devenit mai seriosi, in privinta platilor, si traficul daca a scazut...multumesc
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde fetish » 08 Ian 2013, 11:25

eu il tin efectiv in bara , nu pot sa-ti zic cum e traficul ca nah fiind in bara nu mi-am dat osteneala sa il observ nciiodata , la trafic ma refer , nu stau sa fac grafice de profitabilitate pe 0,20 de centi cat e partea modelului , pt mine e bun ca daca fac show pe 3 siyte uri concomitent nu strica sa plateasca pt acelasi show si site ul numarul 4

asa am auzit multe povesti despre modele care afc mii de dolari pe extasy , acum ce sa-ti zic eu la un moemnt dat afcusem intr-o zi vre- o 35 de dolari si eram in topul lor pe la numarul 4 sau 5 , deci sta destul de slabut cu incasariel cred ca daca faci cateva sute esti norocoasa , asta daca mai existi dupa ce le faci ca treb sa muncesti pana iti iese carnea de pe oase sa se stranga banutii, ce et avantajeaza e ca exista varianta de tip si cu asta mai salvezi incasarile

de platit platesc la timp chiar uenori mai inainte decat data de 15 , de fapt nu-mi aduc aminte o data la care au platit pe 15 fix, ci mereu 11.12.13 etc

e un site unde gasesti cam aceleasi modele de pe xcams cele care sunt super extra blazate de viata si de vdc,care nu mai aduc nimic nou nicaieri , nu le mai merge nici un site si din disperare s-au refugiat aici ,modele pentru care un 20-30 de euro /dolari pe 8 ore reprez mana cereasca , calitatea oferita memebrilor e pe masura pretului pe care il palteste site ul , membrii rar comenteaza , il poti incerca ce sa-ti zic
fetish
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj