European Summit 2013 - Budapesta

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SAD^^EYES » 28 Iul 2013, 22:01

Salut tuturor,

Vroiam sa va vorbesc putin de evenimentul de anul acesta European Summit 2013
http://www.theeuropeansummit.com/en

Este aproape de casa anul acesta, o ocazie unica pentru toate studiourile sau modelele independente de a cunoaste oamenii din spatele siteurilor de video chat, o ocazie unica de a stabili relatii de calitate care pot aduce beneficii uriase intregii industrii.

Deasemenea este o ocazie unica de a cunoaste webmasteri, care va pot promova studioul, modelele etc...

Recomand sa va inscrieti din timp pentru a nu ramane pe afara..

Recomand sa vizitati si sediul livejasmin, o sa va dea forta de munca..
http://www.awempire.com/european-summit ... ffice-tour

Recomand sa nu repetati greselile din 2006 de la Live Sex AWARDS.. cei care au fost prezenti stiu despre ce vorbesc... nu stiu daca si-au constientizat greselile sau nu.. eu tot ce va pot spune este ca nu am vrut sa particip la intrunirea cu studiourile pentru ca stiam ce urmeaza sa le ziceti... stiam ca sunt concepte gresite in mare parte... si nu am vrut sa iau parte la asa ceva..

Nu mai cereti exclusivitati, nebunii, protectii si alte tampenii, nu faceti decat sa ingraditi activitatea, sa ingraditi libertatea...

Invatati sa vorbiti pe rand, nu toti in acelasi timp... nu mai stati cu nasul pe sus ca nu va ridica nimeni statuie.. e ok sa iti exprimi nemultumirea despre o problema sau alta.. dar gasiti o forma cizelata de a exprima aceste nemultumiri, vorbiti si despre partile pozitive si puneti accent pe ele...

Pregatiti de acasa, punctele care vreti sa le discutati, le puteti pune si pe hartie, pentru ca acolo nu va fi timp de discutii prea lungi...

Socializati cu cat mai multa lume... nu stati izolati intr-un colt pentru ca nu veti intelege mare lucru

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde theselby » 16 Aug 2013, 10:47

Eu unul voi merge... si-am vazut in lista ca mai sunt si alti Romani care participa :)
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde camcam » 16 Aug 2013, 12:27

Mergeti cu Domnu' ... ne vedem la unguri :)
camcam
User Activ
User Activ

Mesajde XBizNew » 05 Dec 2013, 21:43

Am auzit de la cateva fete ca au primit invitatie la Jasmin Workshop Bucuresti Decembrie 2013, stie cineva despre ce e vorba ? Are lagatura cu ce a fost la Budapesta anul asta European Summit 2013 - Budapesta ??!
XBizNew

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj