Eurolive si Xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Michelle123 » 01 Oct 2013, 14:22

Buna tuturor!
Am si eu o intrebare pentru cei care lucreaza pe eurolive si xlove...Banii se pot primi si pe payoneer?
Merge si pentru categoria fetish?
Eu stau momentat stau pe adultwork,imlive si cc...Si as vrea sa stiu daca s-ar merita si pe respectivele siteuri la categoria fetish
Va multumesc.O zi buna
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde jebyby » 01 Oct 2013, 15:16

Buna! Despre xlove nu am informatii (pt fetish), dar pe eurolive nu exista inca "modele pe categorii", sunt toate la gramada si mi se pare ca sunt 2-3 fete axate pe fetish. Exista cativa sclavuti mici :D si merita incercat, in sensul ca nu ai concurenta la fetish pe acest site :)
Eurolive are si metoda payoneer, cat despre xlove...habar n-am. Exista un card XLC pt xlove, dar payoneer nu stiu :)
Succes in continuare! Sper ca ti-am putut fi de folos ;)
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde Michelle123 » 01 Oct 2013, 18:04

Multumesc mult de tot pentru raspuns.O sa incerc...Poate am noroc.O zi buna tuturor
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde angeline » 02 Oct 2013, 10:43

xlove nu are payoneer ,au cardul XLC pe care daca vrei il vrei ti-l trimit ei contra a 25 de euro parca ,cardul e asemanator celui de la payoneer .Pe x exista categoria fetish si desi eu nu sunt la acea categorie tind sa cred ca merge bine pentru ca am multi membri carora le place ideea de "stapana" doar ca la unii ideea de "sclav-stapana " e putin alta la modul ca mai cer sa vada si ei una alta nu doar sa primeasca ordine .Cum am mai spus nu sunt pe fetish dar cand lucram pe site uri cu americani de exemplu aia nu ziceau nimic doar asteptau ordine etc de asta zic ca la francezi ideea de sclav stapana e diferita. Dar deasemeni fetish nu cred ca inseamna doar ca modelul sa fie pe post de mistress nu?:)
angeline
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 02 Oct 2013, 11:21

frncezii nu au nici o idee despre ce inseamna efectiv fetish , ce presupune , pt ei categoria fetish inseamna sa inlocuiasca , baby sau love in exprimare cu mistress si cam atat

majoritatea francezilor sunt neciopliti , brutali , imorali , niste copii razgaiati , la ei totul este exagerbat , incepand cu orgoliului , ca doar sunt francezi si daca locuiesc in sau pe langa Paris au senzatia ca totul li se cuvine si terminand cu sanii care trebuie sa fie imensi sau fundul care ar fi ideal daca ar fii cat 6 funduri la un loc

vesnic nemultumiti , lasi , cauta mereu nod in papura , sunt autostiitori , necultivati , necivilizati , zici ca acum au picat din jungla , au un comportament de oier lasat liber intr-un oras , se minuneaza de orice , tipa , zbiara comenteaza tare , le plac orice extravagnte , daca ai un ruj negru de exemplu o sa ii atragi insa o sa si prim cometuri de 3 lei gen de ce te dai cu ruj negru ca ei nu au mai vazut sau wow ruj negru !!!!!

ca sa ii stapanesti treb sa ai mai multe cojones decat ei , ceea ce nu e greu dat fiind ca ei nu prea au mai deloc , sau daca au avut le -au facut praf de cateva decenii , de la atat nespalare si sifilis

trebuie reguli clare , sa ii strunesti permanent , sa le atragi atentia sa te respecte , sa iti vb ok , sa le reamintesti permanent ca ei au nevoie de tine , tu poti face bani pe xl sau iml sau aw , ei insa sunt cei care in moemntul ala treb sa te impresioneze pe tine , nu tu trebuie sa ii impresionezi pe ei

vb f urat , injura mult , dar sunt lasi , cum vad ca e cineva mai tare ca ei , cum o lasa moarat si devin mielusei

le place parul , peste tot , oriunde si in cantitati incomensurabile , daca se poate sa arati ca o maimuta umana este perfect

gurile rele zic ca au si o problema cu igiena , adora mirosurile cat mai scabroase , deci iti inkipui ce nivel au

nu au habar de fetish sub nici o forma , sclavi nu o sa gasesti prea multi pt ca ei adora sa fie pupati in popou ,nu sa fie supusi

daca i strunesti poti avea pvt uri ok si incasari bune chiar f bune , insa ei niciodatata nu arata daca se simt bien sau show ul e ok , mereu in loc de complimente o sa primesti un hmmmmm

categoria de fetish pt francezi e de fapt un alt fetish in sine
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 02 Oct 2013, 11:29

daca vrei o comparatie ca sa intelegi mai ok traficul francez e exact ca parfum Ange au demon al lui Givenchy ,e tare , f puternic , te copleste , te face sa visezi dar e al naibii de bun sa scunda mirosuri fetide

nu degeaba francezii sunt cei mai buni parfumieri :mrgreen:

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde Michelle123 » 02 Oct 2013, 15:57

Multumesc fetish!
Ca de obicei raspunsurile tale sunt de mare ajutor.
Bafta la banutzi tuturor!:*
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde fetish » 02 Oct 2013, 18:06

cu cea mai mare placere Michelle , multa bafta sa fie!
fetish
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj