Este streamate down?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kytycat » 04 Sep 2015, 23:27

A cazut streamate.com?sau doar mie nu mi se mai incarca?nu merge nici pagina de streamatemodels.com .si nici streamate.com.am incercat cu proxy si tot nu se incarca si pe pagini care arata ca e up sau down apare ca e up.merge la cineva sau doar la mine e down?astept raspuns va rog.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde sweetkitty » 04 Sep 2015, 23:44

Merge , probabil au avut o problema ceva... si au trimis mail streamate Europa ... app de ce ziceai tu cu discrimanarea.. acum poti sa le spui directo toate problemele .
Bafta !
sweetkitty
User Junior
User Junior

Mesajde kytycat » 04 Sep 2015, 23:46

Mie tot nu imi merge cu nici un fel de ip.si a cazut cam de 30 de minute ca lucram cand a cazut.am vazut ca au trimis acel mail.nu am ce sa le spun ca tot ce vreau ei fac .e ca si cum as vorbi singura :lol:
si tie ti-a fost cazut in timpul acesta si si-a revenit?
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde kytycat » 04 Sep 2015, 23:55

si-a revenit acum,scuze ca am deschis asa repede topic,puteti sa il stergeti daca il considerati nepotrivit.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 05 Sep 2015, 00:03

kytycat scrie:si-a revenit acum,scuze ca am deschis asa repede topic,puteti sa il stergeti daca il considerati nepotrivit.

Am verificat si streamatemodels si streamate.com sunt UP AND RUNNING !

Spor acolo

P.S. Nu este de sters, daca au avut o problema se pare ca a fost remediata.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj