Doua intrebari livejasmin!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Charlie94 » 06 Dec 2012, 12:23

Buna ziua , sunt nou in domeniu , de ieri mai precis .

AM si eu doua intrebari .

1.Dupa ce fac cei minim 100$ pot sa`mi setez eu cat pot sa incasez pe minut ? acum am 0.98$ / min .
2. Aseara spre exemplu eram pe private cu un membru , a intrat alt cineva peste noi si sa rupt legatura , ma dus iarasi pe chat member . Adica pot sta pe private cu 2 persoane deodata sau nu stiu , zic si eu , ca aseara ma uitam ca mata`n calendar .
Charlie94

Mesajde theselby » 06 Dec 2012, 16:45

1. vei putea de pe la 40-45$ sa iti pui alt pret. 0.98 esti pt putin timp, apoi vei fi 1.99$ si vei putea sa-ti pui ce pret vrei tu, insa anyway e indicat sa ramai la 1.99 cel putin 1 luna de zile

2. e vorba de eroare de conexiune. In privat poti (daca ai noroc) sa stai si cu 100 membri odata... Insa la tine pur si simplu s-a deconectat camera/netu.

Mult succes.
theselby
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj