Doua conturi jasmine

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde markusi3 » 28 Feb 2013, 22:57

Salut cum sa fac sa am doua conturi pe jasmine de la bi si jasminboy ma rog nu prea stiu sa explic va arat o poza. aceste este un prieten de al meu care lucreaza la studio dar eu lucrez acasa si am doar un cont dar nu jasminboy .

imagine cum are prietenul meu 2 conturi de odata pe jasmine .. linkul aceste este imaginea. am cautat pe forum nu am gasit nici un post cu cea ce va intreb astept un raspuns macar pe privat mesaje multumesc.
markusi3

Mesajde SAD^^EYES » 01 Mar 2013, 03:56

Salut, am scos poza pentru a il proteja pe prietenul tau..
Poti lucra cu 2 conturi in soft daca acele conturi sunt creeate intr-un cont de master.. nu 2 easy registration.. iti poti face cont de master etc, deschizi mai multe conturi de model pe numele tau si apoi vei putea sa lucrezi pe 2 in acelasi timp.. ai probleme etc.. te duci si intrebi suportul.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde markusi3 » 02 Mar 2013, 02:59

Nu inteleg cum adica de Master ? eu mi-am facut un singur cont pe Jasmin ? Trebuie sa fac altfel de inregistrare sau cum ?
markusi3

Mesajde GlamourFoto » 02 Mar 2013, 10:45

markusi3 scrie:Nu inteleg cum adica de Master ? eu mi-am facut un singur cont pe Jasmin ? Trebuie sa fac altfel de inregistrare sau cum ?

Atunci cand te inregistrezi nu creezi EASY REGISTRATION ci ADVANCED REGISTRATION:, contul facut cu Advance este un cont de tip master unde poti sa adaugi modele performeri si implicit sa lucrezi cu 2 conturi in acelasi timp, cum a spus si SAD^^Eyes

Te poti duce la suport si din cate imi amintesc este posibil sa-ti modifice contul din single performer in master. Dupa ce ai contul de master este simplu, deschizi doua conturi de model pe acelasi nume.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde markusi3 » 02 Mar 2013, 16:51

Am vorbit la suport online .. si ma dat de pe livejasmin pe jasminboys dar eu defapt vream sa am doua de odata .. :-??
markusi3

Mesajde markusi3 » 02 Mar 2013, 16:51

Welcome to JasminBoys.com as our newest STAR!

Your account has been upgraded and now you are able to log into JasminBoys.com and LiveJasmin at the same time! JasminBoys.com can bring you extra traffic, and using its cool social features you can position yourself info the center of attention, and create a more exclusive bond with your Customers
markusi3

Mesajde GlamourFoto » 05 Mar 2013, 14:22

markusi3 scrie:Am vorbit la suport online .. si ma dat de pe livejasmin pe jasminboys dar eu defapt vream sa am doua de odata .. :-??

Inseamna ca a fost o mica neintelegere ori la modul cum ai pus tu problema ori la ce a inteles suportul cu care ai vorbit.

Intra din nou la suport si roaga-i sa-ti modifice contul in Master pt ca vrei sa mai inregistrezi modelele, dupa ce fac respectiva modificare poti sa te duci sa mai creezi inca un cont de model pentru tine pe langa cel deja existent.
Actele sunt deja acceptate, aca sa noul cont va fi aprobat foarte repede, astfel ai sa poti sa fi online cu cele 2 conturi diferite in acelasi timp.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde JustModel » 06 Mar 2013, 00:14

dstai baiete linistit, ca odata transferat la lj jasmineboy esti si pe jasmin in cateogira boys.
Tu da fapt ce vrei? sa iti faci coua conturi in aceeasi categorie? atunci iti face cont de master si vei putea sta din acelasi soft pe doua odata. Daca vrei doua conturi in categorii diferite, atunci vei putea face dupa ce iti faci cont de master avansat (ca pentru studiouri) dar vei stai din 2 softuri, aparte. Nu prea stiu daca e posibil sa stai cu 2 softuri de jasmin, dar poate unu browser si un soft?
Daca vrei sa lucrezi pe lj.com si livejasmin.com intr o anumita categorie, atunci mergi la suport si cere sa te migreze pe lj.com. Ei repede o fac.
Bafta
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde markusi3 » 09 Mar 2013, 14:33

Da va multumesc.
markusi3

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj