Doresc sa imi fac cont pe Niteflirt , ma poate ajuta cineva?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde flavyusik » 31 Ian 2010, 23:27

Am trimis foarte multe mesaje mai multor persoane de pe acest site il legatura cu inregistrarea pe niteflirt... dar nimeni nu stie ... pana la urma nu strica daca voi posta acest anunt .... stiu ca trebuie sa ai cont intr-o banca dintr-o alta tara ... ( ceea ce am , in Anglia ) acum intrebarea mea este ... imi trebuie numar de telefon tot de acolo ? sau pot folosii un nr de skype sau de romania ? in rest nu prea mai stiu nimic si as dorii sa ma invete si pe mine cnv ce si cum ... Multumesc ... si sper sa ma ajute cineva .
flavyusik
User Junior
User Junior

Mesajde Darksiders » 01 Feb 2010, 19:06

Daca iti trebuie numar de anglia o poti rezolva f usor. Gasesti o modalitate prin cineva sa cumperi un numar si apoi redirestionezi apelurile catre numarul de RO
Darksiders
User Activ
User Activ

Mesajde studio_timisoara » 02 Feb 2010, 00:35

Poti avea un numar de UK (landline) gratis. Sipgate iti ofera acest serviciu, tot ce ai nevoie este ori softul lor instalat pe pc, ori un router care stie voip. Bafta!
studio_timisoara
User Junior+
User Junior+

Mesajde flavyusik » 02 Feb 2010, 11:45

Inteleg ... va multumesc pt ajutor ... dar acum vreau sa imi fac cont pe niteflirt .... ma poate ajuta cineva ? va multumesc mult .. si orice parere este in ajutorul meu
flavyusik
User Junior
User Junior

Mesajde morcove » 03 Feb 2010, 16:48

Sipgate :

Sorry, sipgate is currently available for U.S. residents only. We apologize for this inconvenience. We are working to improve the scope of our service and to make it available everywhere.

Thank you for your patience!
morcove
User Activ
User Activ

Mesajde sadicool » 30 Oct 2012, 22:39

Daca mai este cineva interesat.. chiar daca postez dupa 2 ani.. pentru conturi de niteflirt si toata metodologia , ma poate contacta
sadicool

Mesajde koko2010 » 16 Dec 2012, 22:35

sa nu deschid inca un topic pe acelasi subiect .. as fi interesat de un cont pe keen.com sau ingenio daca ma poate ajuta cineva , multzam!
koko2010

Mesajde linamada31 » 27 Oct 2013, 19:14

am nevoie de ajutor p niteflirt cum sa imi fac un card in strainatate
prin posta?
linamada31

Mesajde vdt85 » 28 Oct 2013, 00:20

nu te supara pe mine linamada, dar m-a pufnit rasul cand am citit postarea ta :lol:

banuiesc ca vrei sa muncesti pe Niteflirt si nu poti primi plata in Romania, ptr ca site-ul nu lucreaza cu aceasta tara si automat ai nevoie de o banca dintr-o tara acceptata.
n-am auzit in viata mea sa-ti faci cont intr-o banca in strainatate prin posta, nici la noi nu se poate :lol: nu stiu cum ti-a trecut idea asta prin cap.
ceea ce eu iti recomand este ca gasesti pe cineva in USA, Franta, Uk, Italia, Olanda etc care iti poate primi plata de la niteflirt, in contul lui bancar din tara respectiva si apoi sa-ti trimita tie banii... sau cauti o persoana din Romania care te poate ajuta. erau o gramada de persoane p-aici care spuneam ca pot ajuta cu NF... acum vezi tu... trebuie sa gasesti o persoana de incredere si careia sa-i dai un procent pentru deranj, logic.

Bafta acolo.
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde jebyby » 29 Oct 2013, 18:51

Salut!
Eu am cont in Franta pe numele meu ! Sunt titular de cont. Merge si asa pe Niteflirt? Ca asta nu stiam.... si ramane sa rezolv cu telefonul. Yoooopyyyy !!!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde vdt85 » 30 Oct 2013, 00:23

jeby... probabil ca merge asa... nu stiu, n-am incercat pentru ca n-am conturi bancare prin strainate. incearca si zi-ne si noua.
si app, numarul de telefon este pentru skype.
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde trompi » 31 Oct 2013, 14:39

bai eu sincer nu va inteleg ce tot sunteti asa disperati sa va faceti cont pe nightflirt...ce credeti ca se rastoarna caruta d ebani pe siteul asta sau ce?Daca essti model bun faci bani pe orice site, n'-ai nevoie de nightflirt pt asta....si inca ceva la un site in care ai nevoie de telefon tre sa stii engleza tata nu horny go pvt asa ca degeaba va ingramaditi ca baiatii isi dau seama din prima la telefon cu ce tute au de-a face ca sa zic asa.....
citez din postul lui fetish
99% din membrii dac te aud ca esti din Europa de Est dispar imediat , sunt ff exclusivisti , si f profesionali , chiar stiu cu ce se mananca fetishul
apoi vine si maricica din deal ca vai vrea sa-si faca cont pe niteflirt ca a auzit ea ca se castiga bine loool :mrgreen:
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 31 Oct 2013, 16:58

Trompi , multam de cinste de a cita din clasici in viata , eu ma simt onorata , multumesc

acum despre niteflirt , este un fel de aw la cub , adica sunt mult mai multi bani , dar pe de alta parte si mult infinit mai multe cerinte si documentare

daca in general pe site urile de vdc exista f multi voyeuri , wankeri , oameni normali care isi exploreaza latura fetish , sa vada si ei cu ce naibii se manaca si le place , pe niteflirt si aw sunt oameni care asta traiesc ,asta fac zi de zi si in realitate , pt asta s-au nascut pt fetish

ca si in cazul aw , eu nu descurajez pe nimeni sa inceapa sa lucreze pe niteflirt , pana la urma fiecare model are site urile ei , si nu stii de unde sare iepurele , ah si mie nu mi-e teama de cocnurenta , ba din contra cu atat mai multe modele cu atat mai bine , eu inca stau bine pe baricade si probabil o sa mai stau atat cat vreau eu

insa in momentul cand tu stii despre fetish ca e ceva ce se face cu o pijama de latex , ca e de ajuns sa iei o pereche de platforme si te faci mistress sau ca spui yes Sir si ajungi sclavete chiar nu inteleg ce poti cauta intr-o lume a fetishului

ca doar o sa reusesti sa ocupi un loc online si sa incurci oamenii care stiu ce vor , eu fac fetish de 11 ani , in vdc , o sg saptamana am facut vdc din asta pt fetite singure in cautarea lupului din padure si zici ca mancam visisne acre , am si inclinatii naturale spre asa ceva , unele lucruri le- am facut in dormitorul propriu dar nu ma pricep 100% la fetish , poate nici 80% sau nici macar 70%

sunt fetish uri care ma incuie total , de ex eu nu pot fi Mistress , mi se pare o asa mare aberatie sa fi Mistress online ca nu pot sa joc un rol pe care nu dau 2 bani , nu cred neam in superioritatea femeii nici in online nici in real

bun pe de alta parte sunt fetish uri , despre care acum cativa ani nu se stia nimic , sunt fetish uri pe care la mom cand eu le-am facut pt prima data , pe site uri intregi nici nu se auzise de ele , de exemplu baloon fetish , cand eu afceam chestia asta acum 7 ani nu auzisera decat ff putine modele de asa ceva , sau satanismul , pt cei mai vechi pe forum stiu ca ne delectam impreuna cu povestiri cu si despre satanisti sau gigantismul , cand eu fraieram sclaveti cu inaltimea mea nemasurata , e drept ca sunt f inalta si in realitate , asa ca pe webcam mai mergeau cativa cm in plus ,nu stiu cate modele faceau asa ceva

majoritatea modelelor care fac fetish se axeaza pe Mistress sau pe slave , fiecare isi face o casuta , eu le fac pe ambele in functie de cum am eu chef sau de portofelul amaratului din dotare

sunt fetish uri care oripileaza , e destul de greu sa ai o sesiune de 3-4 ore in care sub principal sa fie cum torturezi un om , spre supriza multora metodele de tortura sunt limitate si ca sa cunosti metode inedite care itia duc admiratie si banutii in cont , trebuie sapat destul de mult

multe fetish uri sunt cautate in varianta extrema, e interesant sa fumezi o tigara dar cand membrul vrea ca tu sa fumezi 20-30-50 de tigari in acelasi timp este destul de chinuitor , trebuie sa ai un as in maneca ca sa faci asa ceva

tot un as in maneca trebuie sa ai si pt cei care cauta brething control , ca doar nu stai sa iti respiratia sa mori doamne iarta=ma online

nu mai zic cat de ,,placut,, poate fi sa stai online intr-un show purtand o masca de gaze ,sa poti sa si scrii si inca sa iti mearga mintea la ce ai tu nevoie , o masca de gaza iti ofera destul de putin oxigen (eu ma refer la una reala ca din aceea am nu din cele din sex shop uri copiate pt sesiuni erotice)

astea sunt numai o mica parte din ceea ce membrii de pe Niteflirt cunosc , lumea fetishului este extraordinar de extinsa si f variata , ca sa faci bani buni pe un cont de niteflirt , trebuie sa fi deschis la orice show oricat de ciudat ar fi , in limitele regulilor bine inteles , fara pee poo , animal etc

si aceasta deschidere cere multa munca de documentare ,un role play f bien pus la punct , disponibilitate de a intelege ca ala e fetish ul lui Mirciulica si ca tu daca vinzi fetish treb sa faci acel show nu sa te hahai ca in piata la muraturi , treb f multa imaginatie , sa experimentezi pe viu anumite lucruri pt ca altfel nu poti da detalii si e ca si cum tu ai conduce o Dacie si vb cu unul care are Ferari si te prinde oricand ca minti , si multe alte aspecte

sub nici o forma fetish ul adevarat nu este o cizma de latex si un corset
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde linamada31 » 10 Noi 2013, 14:47

si eu am nevoie de un cont pentru inregistrarea pe nite flirt.
ma poate ajuta cineva?
linamada31

Mesajde linamada31 » 10 Noi 2013, 14:52

e ok nu ma supar doar ca am citit tot pe forum ca s-ar putea face... m-am mai documentat si da intr-adevar ai dreptate.
asa ca am scris un alt mesaj pentru a cere ajutor de la cineva care are un cont in strainatate.
:)

vdt85 scrie:nu te supara pe mine linamada, dar m-a pufnit rasul cand am citit postarea ta :lol:

banuiesc ca vrei sa muncesti pe Niteflirt si nu poti primi plata in Romania, ptr ca site-ul nu lucreaza cu aceasta tara si automat ai nevoie de o banca dintr-o tara acceptata.
n-am auzit in viata mea sa-ti faci cont intr-o banca in strainatate prin posta, nici la noi nu se poate :lol: nu stiu cum ti-a trecut idea asta prin cap.
ceea ce eu iti recomand este ca gasesti pe cineva in USA, Franta, Uk, Italia, Olanda etc care iti poate primi plata de la niteflirt, in contul lui bancar din tara respectiva si apoi sa-ti trimita tie banii... sau cauti o persoana din Romania care te poate ajuta. erau o gramada de persoane p-aici care spuneam ca pot ajuta cu NF... acum vezi tu... trebuie sa gasesti o persoana de incredere si careia sa-i dai un procent pentru deranj, logic.

Bafta acolo.
linamada31

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj