Doresc sa deschid un studio in spania

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde r20burns » 10 Sep 2014, 01:47

buna seara, as dori sa deschid un studio in spania. am 4-6 fete/cupluri cu care pot incepe. Exceptand formele legale, ce alte sfaturi as putea primii pentru inceperea activitatii azi fara sa imi prind degetele maine, pentru un decor decent,( spania nu este la nivelul romaniei in acest domeniu) si ce site-uri ar fi mai bune pentru a incepe avand in vedere ca fetele nu au experienta si au un nivel critic la engleza....multumesc anticipat pentru orice raspuns.
r20burns

Mesajde mike2414 » 10 Sep 2014, 14:48

tu ce nivel de xperienta ai in domeniu ? Sti sa iti alegi pc potrivit , camera web potrivita, internetul potrivit ( spania nu e chiar campioana la viteza netului), luminile potrivite ... cunosti cum se lucreaza pe fiecare site in parte ? ai idee sa explici viitoarelor modele ( care nu stiu nimic despre videochat) tehnici, trucuri, reguli ( pentru a nu le inchide siteurile). Daca nu ai infrastructura necesara nu poti face bani din activitatea asta.... Daca vrei sfaturi vino cu intrebari punctuale :wink:
mike2414
User Junior
User Junior

Mesajde r20burns » 16 Sep 2014, 09:24

multumesc pentru raspuns, experienta mea in domeniu nu cred ca mai este de actualitate. ultima mea conexiune a fost prin 2002 si presupun ca s-au schimbat multe de atunci in ceea ce priveste regulile site-urilor. in rest, as avea tot ceea ce imi trebuie, atat locul cat si un echipament in conditii. vroiam sa incep cu chaturbate avand in vedere ca ei nu stiu engleza si as putea aujuta prin team viewer o perioada, dupa care sa trec la ceva axat pe privat. regulile cred ca sunt cele care apar in termeni si conditii iar trucuri nu stiu niciunul.cred ca totul e sa incepem si peparcurs le invatam pe toate, dar orice sfat mi-ar veni bine. multumesc.
r20burns

Mesajde theia » 17 Sep 2014, 08:38

Mai bine incepi pe alt site.
theia

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj