Donez / ofer becuri economice pt videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde GlamourFoto » 01 Iun 2015, 21:54

Dupa cum spune titlul topicului donez cateva becuri economice, becurile au fost cumparate pentru testele pe care le-am tot facut incercand sa gasesc cea mai buna solutie de iluminat pt chat.

O parte din becuri le-am oferit de-a lungul timpului modelelor care am considerat eu ca au nevoie (impreuna cu restul lucrurilor necesare.) Problema este ca nu mai cunosc persoane care sa aibe nevoie ( sa aibe probleme cu $ incat sa nu isi poata permite sa cumpere 1-2 becuri ) de asta am scris acest topic.

Daca treci printr-o perioada mai grea si ai nevoie de un bec pentru a ridica un pic nivelul calitatii video ma poti contacta si cu cea mai mare placere te ajut.

Oferta se adreseaza doar modelelor din bucuresti si este valabila pana se termina becurile pe care le mai am sunt cele din poza ( 6 sau ceva de genul )

Imagine

Imagine
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde SFG2707 » 01 Iun 2015, 23:45

Care e concluzia la care ai ajuns?
Care e cea mai buna solutie in opinia ta?
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde nudaunume » 02 Iun 2015, 09:40

Chiar asa ,la ce concluzie ai ajuns? :D
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde theselby » 02 Iun 2015, 16:16

n-are cum sa va dea un raspuns intrucat tine de marimea camerei de lucru, lumina ambientala si controlul pe care-l poti avea asupra acesteia, pozitionarea SV/SE a geamurilor sau nu, etc.

Ca sa nu mai vb si de gusturile personale ale fiecaruia... e ca si cum m-ar itnreba cineva ce femei imi plac, blondele sau brunetele. De parca asta ar conta in vreun fel.
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde SFG2707 » 02 Iun 2015, 18:52

Stim si noi asta theselby :mrgreen:
Ideea e daca in urma testelor pe care le-a facut a ajuns la concluzii oarecum universal valabile. Glamour nu a spus ca a facut teste pentru o singura camera ( indiferent care ar fi suprafata, pozitionarea sau caracteristicile ambientale). Cand faci niste teste, le faci ca sa ajungi la concluzii care iti sunt de folos indiferent de camera pe care hotarasti sa o folosesti. Presupun ca Glamour nu a facut teste doar pentru o camera da 4x4 orientata SV , zugravita si amenajata in alb :D
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 02 Iun 2015, 19:08

Chiar eram cat pe ce , impulsionat de anuntul lui Glamour sa fac si eu curatenie prin casa .S-au strand o groaza intre timp : pc-uri mai vechi sau mai noi (unele chiar cu i7 ) , webcam-uri ( maxim B 910 ) , ceva RAM-uri , plus cateva placi de captura .Vroiam pur si simplu simplu sa le donez cuiva care are nevoie .

M-am razgandit .Vazand carcoteala , cred ca cel mai bine e sa le arunc la gunoi . In acest fel scap si de intrebari inutile . :lol:

Eu as fi intentionat sa le dau cuiva fara bani si fara sa ma ia la intrebari ,sau sa-si dea cu parerea .
Chiar acum le duc la tomberon !

P.S " „La apus de soare/ Vor să mi te-omoare” ..... :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 03 Iun 2015, 18:08

Sfg@Il poti intreba pe Adi pe PM,poate iti va spune dar nu cred ca mai este dornic nevoie mare sa faca share la chestii importante pe care le citesc toti..chiar si cei care nu merita.De exemplu nu as mai face share la ceva de care s-ar folosi oricine care-mi poate face concurenta,balta nu este asa mare cum ne inchipuiam si unele mai seaca :)In cazul lui,isi poate scoate macar banii de i-a investit in teste,aparatura,etc,din consultanta platita.Cred ca a realizat si el ca pomana este binevenita dar este gratis.
Sunt oameni care merita sa primeasca si altii care nu merita,cam asa vad eu lucrurile in ultima vreme si cel putin din punctul meu de vedere,orice test cere timp,nervi si bani consumati,de ce sa share cu mii de oameni carora oricum nu le pasa decat sa ia si la o adica iti mai trag si una dupa ceafa daca au ocazia?Evident tu numai faci parte din categoria asta dar nu citesti numai tu forumul :wink:

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde SFG2707 » 03 Iun 2015, 19:59

Isa, inteleg si sunt de aceeasi parere :wink:
Intrebarile mele erau pura curiozitate, nu necesitate, motiv pentru care nu-l voi deranja cu PM. Sunt putini cei in a caror opinie am incredere, de aici si dorinta de a afla opinia lui chiar daca in acest moment era doar pentru informare.

Bafta si la voi! :wink:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde GlamourFoto » 25 Iun 2015, 16:57

Anunutul nu mai este de actualitate - Topic inchis.

@SFG, cuvintele scrise de Isa se potrivesc 100% de asta nu am raspuns.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj