Din $ in jetoane (GRESEALA)

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde CristinaElena » 02 Aug 2015, 09:23

Buna din nou :)) am fc o greseala, mi-am transformat o parte din $ in jetoane :( nu foarte multi dar totusi, am ales metoda de plata Payoneer dp m-am deconectat si am intrat mai trz si nu inteleg cum de era selectat pe jetoane dar bine inteles ca nu mai m-am uitat k eu stiam ca e metoda de plata Payoneer si uite asa m-am ales cu jetoane :)) :| intrebarea mea e daca pot schimba jetoanele in $ din nou, daca nu ce as putea face cu ele ? pot sa-mi fac alt cont si sa mi le pot trimite ? :)) Ms :*
CristinaElena

Mesajde googlefun » 02 Aug 2015, 11:23

CristinaElena@ :lol:

Nu e asa grav , daca nu sunt multe jetoane .Bine ca nu ti-ai comandat din greseala de pe Imagine , vreun Mercedes /elicopter de 2 locuri /AK 47 etc .

Te trezeai cu ele in fata portii , si sa te tii atunci , invidie pe vecini ! Nu cred ca este idee prea buna sa-ti infiintezi o mica spalatorie de jetoane , sa-ti trimiti singura o parte din bani (restul fiind pentru site , normal ) .Mai bine le folosesti sa intri la concurenta in camera , sa le reamintesti cat de urate si de grase sunt ( chiar daca nu sunt , le strici ziua macar :)) ) , dar de pe alt pc sa nu te dibuiasca site-ul , sa te inchida cu tot cu spalatorie :))

P.S Sper ca ai inteles ca este un pamflet si nu te apuci de facut asa ceva :wink: .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 02 Aug 2015, 12:34

Acum asta e , dupa ce intampini a 4-5 problema si acumulezi 10 postari poti trimite un pm colegei de forum care te-a ajutat cu setatul metodei de plata sa-i ceri numele ei si sa i le trimiti cadou , asta daca nu sunt cu miile caz in care te rog sa ma contactezi cat mai urgent sa plecam intr-o vacanta micutza si sa punem zilnic aici pe forum poze cu noi pe pat , pe sezlong , in jacuzi , la cazino si oriunde ne mai putem poza acoperiti in jetoanele respective ... din pamflet in pamflet recunosc ca nu stiu exact ce sfat ti-as da dar cel mai lejer ar fi daca ai avea o prietena/prieten care sa lucreze tot pe cam4 si sa i le trimiti urmand ca el/ea sa-ti dea contravaloarea in bani cand ii primeste ...orice alta varianta mi se pare scarpinat invers

o duminica placuta
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde CristinaElena » 02 Aug 2015, 13:33

eldiablo scrie:Acum asta e , dupa ce intampini a 4-5 problema si acumulezi 10 postari poti trimite un pm colegei de forum care te-a ajutat cu setatul metodei de plata sa-i ceri numele ei si sa i le trimiti cadou , asta daca nu sunt cu miile caz in care te rog sa ma contactezi cat mai urgent sa plecam intr-o vacanta micutza si sa punem zilnic aici pe forum poze cu noi pe pat , pe sezlong , in jacuzi , la cazino si oriunde ne mai putem poza acoperiti in jetoanele respective ... din pamflet in pamflet recunosc ca nu stiu exact ce sfat ti-as da dar cel mai lejer ar fi daca ai avea o prietena/prieten care sa lucreze tot pe cam4 si sa i le trimiti urmand ca el/ea sa-ti dea contravaloarea in bani cand ii primeste ...orice alta varianta mi se pare scarpinat invers

o duminica placuta

Da m-am gandit si eu la asta ! Dar acum lucrez pe cont propriu si nu vreau sa-mi fac prietene, e mai bine sa nu se afle ceea ce fac, am vrut sa-i dau mesaj fetei care ma ajutat dar nu am gasit pe forumul asta unde se poate trimite mesaje private, problema am rezolvat-o, le-am trimit celor de pe cam4 un mesaj ca mi-am transformat $ in jetoane si ca imi vreau $ inapoi :)) si ghici mi-au dat $ inapoi :))
CristinaElena

Mesajde eldiablo » 02 Aug 2015, 16:25

Ma bucur ca ai rezolvat problema , mesaje private o sa poti sa dai abia dupa ce o sa ai 10 postari , in rest toate cele bune si spor la bani + have a cute nice sunday
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde GlamourFoto » 02 Aug 2015, 18:47

CristinaElena scrie: Dar acum lucrez pe cont propriu si nu vreau sa-mi fac prietene, e mai bine sa nu se afle ceea ce fac,

Perfect adevarat, nu ai de unde sa stii cum se schimba lumea si de la o mica neintelegere sa ajungi sa stai cu stres cum ca poate sa spuna...

Spor acolo bine ca ai rezolvat.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj