Dildo ejaculator

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kytycat » 31 Ian 2014, 10:03

a folosit cineva jucariile aceastea?sunt bune pt fake cum?rog raspunsuri. :D
http://fantezie.ro/product/squirting-banana/
http://fantezie.ro/product/cumshot/
intentionez sa le comand.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 31 Ian 2014, 11:00

dap eu am din al doilea link , este ok pt ce e facut sa faca el insa beleaua este ca rezervorul respectiv nu poate contine asa mult lichid cum viseaza memebrii

pe de o parte belea , pe de alta parte f ok , ca sa mai lungesti pvt pana mai umpli rezervorul odata cat te mai foiesti o tara iaca au mai trecut 10 min

ca sfat recoamnd sa folosesti iaurt pe post de fake cum , ca daca e sa il mai si inghiti e f cool , macar nu mananci demachaint sau mai stiu eu ce alte traznai , lapte Doina si alte chimicale
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 31 Ian 2014, 12:14

sa fie oare mai bun asta? http://fantezie.ro/product/-wet-dreams- ... -vibrator/ ca cel din al doilea link?
ms de raspuns fetish.mie imi tre sa ejaculeze mult lichid:))ca nu am timp ca nu am timp sa schimb rezervorul in gold show.
sau poate sa imi recomande cineva va rog un dildo ejaculator mai bun?i-am invatat cu squirt pe membrii si nici nu ma mai baga in seama fara si nu vreau sa fac ceva epic fail cu dildo ejaculator :D pana acum faceam squirt cu un pistol de apa dar acum vreau sa trrec pe creamy. :lol:
scuze de subiect pt membrii mai sensibili :)
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde SmartGirl » 31 Ian 2014, 16:01

Eu una iti recomand sa nu folosesti nicicum yogur, nu stiu cat de safe este , avand in vedere bacteria E-coli. pentru Blow-job e okay, yogur, pentru pussy....nicicum....

Eu una folosesc ca si fake cum:
Imagine

Iar ca toy, poti folosi acele toys, pe care le-ai gasit chiar tu, sau chiar acest toy, daca doresti ceva realistic, eu una l-am folosit pana la epuizare :).... acum le ofer fake squirt si cu fingers... ca frate ... toti sunt disperati sa facem squirt... e drept fac si real( dar nu in cateva minute cat cred ei ... sau si daca fac dupa o juma de ora/o ora real... ei vor again and again... se pare ca unii trebuiesc educati in acest sens....unii chiar nu cred ca au vazut o pussy la viata lor... apai sa o mai si f***)... NOI CHIAR NU PUTEM "squirta" de 100+ ori pe zi... LMAO!....
Imagine

Sper ca ti-am putut fi de ajutor! Acum ma intorc la work ;))!

Spor la banuti!!! Cat mai multi!
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde kytycat » 31 Ian 2014, 16:16

SmartGirl ms de ajutor
am o curiozitate cum ai reusit sa ascunzi cablu de la dildo de membrii?nu sau prins ca prin acel cablu vine squirtu?
spor la banuti si tie!! :wink:
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde SmartGirl » 31 Ian 2014, 16:29

Well....aici dau zoom si zic... " You want me to squirt all over yr face/cock... isn't? :))) si atunci schimb toy.... :)))...
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 31 Ian 2014, 17:32

da io spuneam de iaurt pt blow job sau cum pe pantofi sau pe diverse alte parti , picioare goale etc , nu am gandisem la varianta cu squirtingul ca io nu prea am ocup cu squirtingul chair deloc

deci nah mereu e bien sa inevti , io-s curioasa cuma scundeai pistolul cu apa ? era asa mic sa il poti tine in mana ?
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 31 Ian 2014, 19:19

pistolu cu apa il tineam in fatza mea si tot cu zoom in : intro anumita pozitie ...sunt multe modele cu nickname ul squirt ce au in fatza un ''operator'' ce le stropeste cu pistolou cu apa sa iasa squirtu :D ,dar eu m-am descurcat si singura.am folosit si pompe de stropit dar prea mare efortul am trecut pe creamy.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale