Dezactivare conturi

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Loredana95 » 30 Iul 2015, 18:36

Buna,in sfarsit pot spune ca merge bine,m-am pus pe treaba si am lasat lenea la o parte(nu credeam in veci lol).
Mi-am gasit un site principal(toata lumea are ceva cu chaturbate dar mie pe asta imi merge bine*show only in pvt ) si inca 1 de rezerva.
Pana sa ajung la astea 2 mi-am facut 5000 de conturi si pe alte site-uri si acum vreau sa sterg conturile.
Am tot cautat sa le dezactivez dar nu gasesc de unde.Puteti sa-mi spuneti cum dezactivez conturile pe:
-webcamclub
-xlove
-visitx
Multumesc anticipat!
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 30 Iul 2015, 18:46

Welcome back ,

Ma surprinzi ca ai reusit sa-ti faci 5000 de conturi pe diverse site-uri , acum fiecare site are particularitatile lui in ceea ce priveste inchiderea/dezactivarea conturilor asa ca-ti recomand varianta simpla din punctul meu de vedere :

Daca nu gasesti pe nicaieri "close your account" le poti trimite cate un mail la fiecare in parte atasand la el id + poza fata si id + poza fata si data curenta cu acelasi simplu mesaj :

"My name is .... and i have active on your platform the performer account ..... , i decide to stop working in webcam industry so please delete or tell me step by step how i can close my account on your platform

regards

Nume real - performer name"

sa ai grija sa trimiti acest mail de pe aceiasi adresa de mail de pe care ti-ai facut cele 5000 de conturi

Spor si un weekend cat mai placut
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde Loredana95 » 30 Iul 2015, 18:48

Multumesc frumos! Le trimit acum cate un mail.Ma rog am exagerat si eu un pic cu alea 5000 de conturi :))
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj