Despre siteul stripchat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde sselena » 21 Oct 2016, 10:16

Buna ziua. As vrea sa stiu si eu ceva pareri despre siteul https://stripchat.com/ ? stie cineva ceva despre el? am auzit ca este un site nou infiintat si ca ar merge bine? stiti ce metode de plata merg? stiti daca lucreaza cu romania? multumesc foarte mult anticipat !
sselena

Mesajde RichGirlsS » 24 Oct 2016, 12:28

sselena scrie:Buna ziua. As vrea sa stiu si eu ceva pareri despre siteul https://stripchat.com/ ? stie cineva ceva despre el? am auzit ca este un site nou infiintat si ca ar merge bine? stiti ce metode de plata merg? stiti daca lucreaza cu romania? multumesc foarte mult anticipat !

Buna Sselena,

Modelele care lucrau inainte pe xhamster au fost migrate automat pe Stripchat....este un site care foloseste tokens la fel ca MFC si CTB. Site-ul lucreaza cu Romania, ca metode de plata poti folosi Paxum, Bank wire transfer, Check.

Spor!
RichGirlsS

Mesajde sselena » 26 Oct 2016, 13:50

Multumesc frumos pentru raspuns. hai sa-ti spun povestea mea...am reusit sa fac cont(cred)...insa nu stiu sa fac broadcast....sa intru live,,...au aplicatie....se face dupa site...se face printr-un anume program.....cum se face?
sselena

Mesajde RichGirlsS » 31 Oct 2016, 08:55

sselena scrie:Multumesc frumos pentru raspuns. hai sa-ti spun povestea mea...am reusit sa fac cont(cred)...insa nu stiu sa fac broadcast....sa intru live,,...au aplicatie....se face dupa site...se face printr-un anume program.....cum se face?

Dupa ce ai introdus User-ul si parola, pentru a intra online, pe site ai un buton verde "Start Broadcasting" sus in partea dreapta. In cazul in care nu vezi acel buton e posibil ca contul tau sa nu fie inca aprobat.

Spor!
RichGirlsS

Mesajde StudioHDRO » 06 Dec 2016, 02:08

Salutare si scuze de deranj.

Are idee careva cum sa connectez Lovense lush la stripchat ? :)

Multumesc frumos.
StudioHDRO

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj