Despre reclame si manipularea modelelor

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wrongturn2020 » 15 Ian 2017, 10:59

"Ești în căutarea unei activități bănoase fără să muncești din greu?
Hai la XXXX Studio și te așteaptă numai haine de firmă, branduri de lux, petreceri exclusiviste și călătorii oriunde visezi!"

Cam asa suna o reclama de videochat pe facebook. Am si eu totusi o intrebare:in afara de marketingul infect si reclama complet neadevarata...la ce fel de fete va asteptati voi? Credeti ca petrecerile exclusiviste sunt pentru orice analfabeta cu celulita care viseaza sute de milioane fara "munca grea"? imi pare sincer rau cand vad chestiile astea, pentru ca sunt false, jignitoare si prost facute. Bine, in general atrag proaste(ca nu le poti numi altfel) care dupa o perioada sunt lovite de realitate...vad ca au facut 300 pe perioada si sunt prostite ca vor face mai mult perioada viitoare. Mai oameni buni, oferiti profesionalism, nu va mai bateti joc. Ca nu va imbogatiti nici voi nici ele cu 300 pe perioada. Nici cu 1000 de fapt.
wrongturn2020
User Junior
User Junior

Mesajde dakota » 15 Ian 2017, 13:31

well proastele alea analfabete cu celulita sunt usor de manipulat si poti sa le pui sa munceasca 7-8 ore pe private 18tk pe motivul ca esti la inceput, "ce conteaza ca rupi tot in tine uite cati bani ai facut si peste putin timp ai sa faci dublu triplu sau chiar mai mult " dar ele saracele nu stiu ca daca lucreaza ieftin degeaba isi fac clientii ca ei sunt obisnuiti sa plateasca putin iar cand vor sa schimbe pretul o sa ajunga de unde au plecat nu o sa faca mai multi bani poate chiar din contra, drept e ca nu se imbogateesc dar mai bine 300-500$ pe perioada (partea studioului) decat sa aiba camerele goale nu? la urma urmeii ei au investit niste bani in echipament, sediu etc.Ai dreptate sunt jignitoare reclamele care le gasesti pe internet dar asa e in marketing ,pentru orice job e asa, uite de exemplu la reclamele pentru plecat in strainatate care tot asa mai ca nu te platesc sa stai degeaba si in realitate muncesti de zici ca esti pe plantatie de bumbac.
dakota
User Junior
User Junior

Mesajde GlamChatStudio » 15 Ian 2017, 13:56

Inmultiti 1000x300 si o sa vedeti ca se castiga si fara efort,evident,nu modelele...
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj