despre plata...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde jasmin » 15 Aug 2006, 16:53

Buna!Sunt cam noua in lumea videochatului si am cateva intrebari despre cum o sa imi vina banii:am lucrat pe webcams 2 saptamani...in prima saptamana am pus check prin fedex...stie cineva in cat timp ajunge si cum?(la adresa pe care am scris-o acolo sau unde?) :oops: .apoi in a doua saptamana mi-am facut card epassporte si mi-a ajuns acasa dupa cateva zile :) si mi-am setat la plata epassportu.prin epassporte in cat timp ajung?imi trimit cei de la webcams vreun mail sau cum e?au trecut 3 zile dee cand s-a incheiat sesiunea si nu stiu daca sa mai stau pe site sau nu :(
Va multumesc anticipat
jasmin

Mesajde SexyAngel » 18 Aug 2006, 12:33

Buna Jasmin!
Daca ai deja cardul e-passport bani ar trebui sa-ti intre in maxim 1 saptamana de cand s-a taiat cecul!
Daca iti merge bine nu ar fi o idee optima sa renunti la site!Prin e-passport bani iti vin cu siguranta, si o data primiti ai grija sa-i scoti pe toti :wink:

Nu as vrea sa fiu rautacioasa dar daca ai cauta putin prin forum ai gasi foarte multe informatii in legatura cu situl si cu e-passport! :roll:

Multa Bafta :!:
SexyAngel
User Junior
User Junior

Mesajde jasmin » 18 Aug 2006, 16:53

Iti multumesc mult.eu credeam ca prin epassporte ajung banii in maxim o zi :(. si nu stiu cum e cu checkul.am sunat la cei de la webcams si mi-au zis ca mi l-au trimis pe 11,dar ca o sa dureze cateva saptamani pana ajunge. :roll: de ce asa mult?platesc taxa aia de 30 $ pentru fedex degeaba?
jasmin

Mesajde Ericssson » 19 Aug 2006, 21:09

NU-i Chiar degeaba , ai siguranta ca iti ajunge cecul macar.
Ericssson
User Activ
User Activ

Mesajde byrev » 21 Aug 2006, 08:28

jasmin scrie:Iti multumesc mult.eu credeam ca prin epassporte ajung banii in maxim o zi :(. si nu stiu cum e cu checkul.am sunat la cei de la webcams si mi-au zis ca mi l-au trimis pe 11,dar ca o sa dureze cateva saptamani pana ajunge. :roll: de ce asa mult?platesc taxa aia de 30 $ pentru fedex degeaba?

Daca stii adresa aproximativa de unde vine cecul poti afla si cate zile face pana la usha ta !:) Asta de pe siteul FEDEX unde poti sa verifici si alte chestii despre colete, preturi, timp de livrare, etc. Oricum face destul de mult ptr banii care'i platesti. Poate ceva sistem de coletarie OverNight ar fi foarte multumitor, dar probabil ca pentru asta o sa primesti plicul gol :)) pentru ca pretul ar fi pe masura si cecul s'ar transforma in cheltuieli de trasport!!!

Cat despre transferul pe ePassporte, nu mai fabulati ca e vorba de zile, saptamani, etc... este instantaneu. Odata ce siteul a facut tranzactia cu ePassporte, banii au ajuns in secunda urmatoare (~). E ca si cu cheltuielile, odata extrasi bani de la ATM sau daca ai facut tranzactii cu CC'ul virtual vei observa ca aceste operatiuni se reflecta si in contul de ePassporte imediat.
byrev

Mesajde jasmin » 26 Aug 2006, 08:32

Iti multumesc mult Byrev.O sa intru pe site-ul celor de la fedex sa vad cam cat dureaza.Oricum asta e a treia saptamana de cand l-au trimis cei de la webcams...
:(
jasmin

Mesajde 123catcat » 27 Aug 2006, 21:50

banii intra pe epassporte la o saptamana si o zi dupa ce s-a incheiat perioada( saptamana)
123catcat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj