Despre Lourdes Studio Bucuresti

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde WinXPfather » 02 Mar 2017, 18:43

Feedback in urma acestui topic:
lourdes-studio-bucuresti-t16836.html
Separat de Admin pentru ca in categoria respectiva nu se accepta mesaje de la alti utilizatori

Felicitari si succes. Asta numesc eu brand! ;)
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde LourdesStudio » 02 Mar 2017, 18:47

WinXPfather scrie:Felicitari si succes. Asta numesc eu brand! ;)

Multumesc frumos Marius! Pe curand...;)
LourdesStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde Y.E.S Studio » 02 Mar 2017, 18:53

Nimic in viata nu vine fara multa munca iar Lourdes este un model care a muncit multi ani si multe ore online pentru a ajunge unde este acum.
Felicitari Lourdes ! Felicitari modelelor tale pentru ceea ce au realizat si nu in ultimul rand felicitari echipei tale !
Y.E.S Studio

Mesajde tomaadrian » 02 Mar 2017, 18:59

Felicitari Lourdes!
Tu si modelele tale chiar sunteti un exemplu de urmat in domeniu.
tomaadrian

Mesajde MoodElle » 03 Mar 2017, 14:21

Felicitari, Lourdes!
:)
Voi adauga un citat care-mi place foarte mult si consider ca se potriveste reusitelor tale.

„Pune-te la treabă din toată inima şi vei reuşi. Competiţia este atât de mică...” — Elbert Hubbard

:) O primavara extraordinara, plina de impliniri si realizari
MoodElle

Mesajde AlejandraSc » 03 Mar 2017, 16:23

Felicitari pentru tot ceea ce ai realizat , Lourdess! te admir atat pe tine cat si pe modelele tale!
succes in continuare!
AlejandraSc

Mesajde googlefun » 04 Mar 2017, 11:57

Gata !

Daca tot s-a deschis un FanClub aici , zic si eu : prezent ! :wink:

Cand mai aflati de oameni capabili : de 15 h + de prv (nonstop) , care alearga la maraton , ridica - sau imping greutati (mici sau mari) , isi pastreaza (sau revin la ) o conditie fizica de exceptie indiferent de varsta - sau - in general , oameni rezonabili care fac lucruri extraordinare , dati-mi si mie de veste , via pm ! Doar faptul ca-i sustin mental , ma face sa ma simt ca și cum eu insumi aş fi apt de acele lucruri ...:)) Lol. Multumesc anticipat .

P.S Felicitari Lourdes . Keep it going !! :wink:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde theselby » 06 Mar 2017, 09:22

Felicitari pentru toate eforturile tale/voastre.
Si bineinteles felicitari pe pentru premiul HOF la LCA, il meriti din plin!
theselby
VETERAN
VETERAN

Mesajde LourdesStudio » 06 Mar 2017, 16:34

Multumesc din suflet tuturor persoanelor care au crezut si cred in noi, multumesc echipei Lourdes Studio pentru incredere, devotament si sinceritate in toate actiunile intreprinse, multumesc pentru caldura pe care am simtit-o la Barcelona celor care mi-au fost alaturi, multumesc si celor care nu au avut curajul sa ma salute si sa schimbe doua vorbe, pentru simplul fapt ca exista. Fara ei nu as fi la fel de motivata sa fac lucrurile si mai bune. Multumesc acestei comunitati care traieste in adevartul sens al cuvantului si cu bune si cu rele. Pana la urma suntem oameni si toti gresim la randul nostru in viata macar o data. Important este sa invatam din greseli si sa ne respectam aproapele. Eu sunt adepta familiei si mi-as dori din toata inima sa vina acea zi in care toti suntem uniti pe calea cea buna in domeniul nostru atat de dificil de mentinut pe o latura pozitiva. Mi-as dori ca fiecare dintre noi sa-si regaseasca acel punct sensibil in propria-i fiinta si sa-l exploateze la maxim pentru a deveni pur si simplu un om mai bun, mai corect, respectat si apreciat de fiecare dintre noi. Eu va promit ca voi ramane aceeasi persoana ca si pana acum, devotata echipei mele, corecta, sincera si absolut optimista in tot ceea ce voi face in continuare.

Cu cea mai mare stima,
Lourdes
LourdesStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunflower » 06 Mar 2017, 21:21

Felicitări pentru toate realizările! Îți mulțumesc că ne demonstrezi tuturor că se poate, prin muncă, sacrificii, efort și implicare. Ești o valoare pentru această industrie și nu numai.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde MARKUS » 07 Mar 2017, 18:42

Lourdes, te felicit pe tine si echipa ta pentru premiul obtinut la Barcelona. Pentru mine si pentru aceasta industrie, consider ca nu esti doar un brand dar si o sursa de insipiratie.
Spre deosebire de altii care baga bani grei in brand, tu ti- ai format brandul doar prin rezultate. Rezultate care au venit in urma muncii grele, seriozitatii si respectului aratat fata de businessul tau.
Sunt mandru si fericit sa vad ca exista si astfel de oameni de valoare in aceasta industrie.
Bravo!
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 08 Mar 2017, 00:02

Markus@ , nu am interactionat chiar niciodata noi doi , dar te citesc de foarte mult timp - si inafara de asta - stiu foarte bine ce reprezinti in acest domeniu ...

Nu am calitatea ( sincer , nici motive nu cred sa am ) sa ma bag in seama cu tine , dar cu toate astea (sau poate tocmai d-aia :wink: ) recunosc , ca pari a fi un om de foarte mare incredere - doar din perspectiva cum ca - de la inaltimea realizarilor tale , ai puterea de a recunoaste public , ceva evident ! Permite-mi sa te felicit , cu maxima cordialitate barbateasca .

Cele bune si mult succes in tot ce intreprinzi ,
googlefun@

P.S Lourdes , your biggest fan is right here !! :) Lol

Congrats !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde LourdesStudio » 17 Mar 2017, 10:07

Cel mai bun model al anului la gala LiveCamAwards ajunge din nou pe locul 1 in TOP3 incasari Jasmin!

Nu este de mirare ca BlackVeroniqu3 resuseste din nou sa ocupe locul 1 in cel mai ravnit top al incasarilor din industria videochat-ului, nu-i asa?

Sunt mandra de tine si in acelasi timp foarte fericita de rezultatele obtinute in urma dedicatiei si perseverentei in munca. Atmosfera de familie ne duce din nou pe culmile fericirii! Iti multumesc din suflet pentru ca imi esti alaturi si reusesti de fiecare data sa ma ma faci fericita!

Cu cea mai mare dragoste,

Lou ;)

Imagine
Imagine
LourdesStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde WinXPfather » 17 Mar 2017, 12:24

Felicitari ... iar :)! Oare a ajutat si sangria? :)) Bravo!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde LourdesStudio » 17 Mar 2017, 12:44

WinXPfather scrie:Felicitari ... iar :)! Oare a ajutat si sangria? :)) Bravo!

Cu siguranta a ajutat "asa-si-asa" un pic! :D
LourdesStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde LourdesStudio » 03 Apr 2017, 12:28

Ce sa mai zic mai fetelor, ma lasati fara cuvinte... Va iubesc, va apreciez, sunt foarte mandra de voi amandoua si de fiecare model din cadrul studioului/familiei noastre !!! Voi imi dovediti cu fiecare reusita a voastra ca munca noastra, a tuturor, nu este in zadar, doar prin teamwork reies asemenea reusite! La cat mai multe, fetele mele, felicitari!!!
Cu ocazia asta inca o data multumiri, trainerilor, fotografului, make up artistilor si tuturor persoanelor care fac parte si contribuie la aceste reusite, fara voi nu am fi Lourdes Studio, fara voi nu am fi Lou's Family!!! Va iubesc!

Lou

Imagine
LourdesStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde pregnant87 » 05 Apr 2017, 00:44

Felicitări ... încasările sunt de vis.. mai un pic și va ciuruiau :))
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj