Despre cupluri...fata-baiat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Elelelele » 15 Feb 2013, 18:39

buna,am lucrat 6 luni la single pe vreo 4 site-uri si faceam cam 700 pe sesiune,dar mi s a parut putin si am hotarat sa il iau si pe prietenul meu,adica sa formam un cuplu...ieri a fost prima zi si am lucrat doar pe xlove si naked.com si am facut in 4 ore 53 de dolari...noi credem ca e putin.as vrea sa aud pareri legate de cat ar fi ok sa castigam intr o zi,cate ore ar trebui sa stam online,cate site uri sa folosim,care site uri si cel mai important lucru,pentru a face o comparatie pe viitor ii rog pe cei care practica meseria la cuplu sa mi spuna cati bani fac ei intr o sesiune....multumesc,sper sa mi fiti de ajutor:)
Elelelele

Mesajde fetish » 16 Feb 2013, 08:20

buna ele

in primul rand ai inceput cu stangul , nu cred ca o sa -ti ofere nimeni extras de pe cont ca sa vezi cat castiga x sau y , incasarile sunt confidentiale si e o chestie de minus 7 ani de acasa sa intrebi cat acstiga x sau y ;daca doreste careva sa zica benevol e alta treaba , oricum nu te ajuta prea mult cat castiga x sau y atat timp cat tu nu castigi la fel

vdc ca sa fie rentabil treb sa genereze castiguri de minim 100 de dolari in 8 ore , cand ai castiguri mai mici de atat , ori incerci sa ajungi la un nivel ami bun de castiguri , ori schimbi job ul , bien inteels insa ca -s mii de modele care se bucura la un 500 de euro pe luna sau chiar si un 300 dar asta e alegerea pers in cauza

vdc ca sa renteze treb dedicatie , iti treb un program fix 8-12 ore de care va tineti zilnic , cel putin 5-6 zile pe saptamana , incercati sa intrati online ziua seara vedeti cand va convine mai mult programul versus castiguri , unlele pers lucreaza mai ok ziua altii mai bine noaptea , asta e in functie de voi si site uri le pe care lucrati

ca regula generala site uri le cu mult trafic american (ifr , streamate , streamray , imlive , jasmin) au trafic mai bun noaptea in timp ce site uri le cu tarfic european (aw , xlove, eurolive ) au trafic mai bun ziua

asta ac regula genrala ca nah difera in functie de fiecare model si ce ofera acesta / acestia , ca si site uri ok pt cuplu , ti -am enumerat cateva , imp e sa nu alegeti mai mult de 4 eventual 5 site uri pt ac altfel o sa iasa o ciorba , o sa fiti prea aglomerati si nu o sa va descurcati cu multiple sites ,daca nu aveti experienta in multiple sites incepeti cu unu maxim 2 siteuri de ex ifr si imlive , apoi pe parcurs mai adaugati site -uri daac considerati ca va descurcati

cat despre cei 50 si ceva de dolari in 4 ore da e destul de putin , pt munca care se depune la un cuplu un castig ok pt voi ar fi fost un 50 si ceva de dolari scosi dintr 0un sg pvt , acum depinde si de experienta voastra de profil de ce site uri utilizati de ce fel de show oferiti etc
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde Elelelele » 17 Feb 2013, 19:42

poate m am exprimat gresit legat de castiguri,e ok raspunsul tau,iti imaginezi ca nu ma asteptam sa mi arate cineva exact extrasul...voiam sa styu cam cat ar trebui sa facem intr o zi avand in vedere ca suntem la inceput...intre timp u mai trecut 2 zile,iar in aceste 2 zile am mai stat cate 4 ore pe zi,adika 8 ore,iar in 8 ore am facut 160$...poate e mai bine,tin sa precizez ca stam doar pe x love,naked si bonga...si noaptea de a 12 pana pe la 5 de dimineata...in 3 zile,mai exact 12 ore am facut 240$...deocamdata nu putem munci mai mult pentru ca prietenul meu mai are si alt job.mai vreau si alte pareri va rog:)....
Elelelele

Mesajde beyou » 18 Feb 2013, 03:16

curios cum de aveti cont pe naked.com? pt. k stiu k nu accepta modele din romania, decat printr-un studio care poate inregistra si modele din ro...
beyou

Mesajde Elelelele » 18 Feb 2013, 06:10

pai noi suntem la studio:)
Elelelele

Mesajde fetish » 18 Feb 2013, 10:04

ok bun si nu va indruma studioul ? ce maia steptati de la noi ? saua sta e moda acum training ul personal pe forum ca sa scape studioul de platit trainer

daca sunteti si al studiou incasarile voastre sunt dezastruoase , eu am considerata ac sunteti pe cont propiu
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde sirflorinus » 07 Iul 2013, 03:11

500 pe zi :)

te-a ajutat cu ceva?
sirflorinus
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale