Deschidere videochat cluj sau mures

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dany_c1 » 02 Apr 2015, 18:09

Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).Si cat ar costa sa aflii o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studiolul tau?
Multumesc
dany_c1

Mesajde googlefun » 02 Apr 2015, 23:16

dany_c1 scrie:Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).Si cat ar costa sa aflii o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studiolul tau?
Multumesc

Salut ,
Lucrezi la statistica ,sau ai fi vrut sa lucrezi acolo ? :lol:
Cat ar costa sa afli o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studioul tau ?OMG :shock:

E ca si cum te-ai astepta sa primesti un raspuns rapid dand buzna intr-un bar , pe jumatate plin ,intreband direct :
-Aveti idee cate spelunci destea ordinare sunt in oras ?
-Si cati betivani destia ca voi care pierd vremea (neglijand familia ) or exista ?
-Dar vreo metoda ,ca sa atrag nenorociti destia ca voi , in spelunca mea la fel de soioasa ,stiti ?

Mai mult ca sigur ,cateva secunde pana vorbele tale vor fi fost intelese ..va fi liniste .. :wink:

:lol: :lol:

P.S .Bafta la sondaje .Dar , nu stationa mult intr-un loc :lol:
P.S 2 . Din titlu se pare ca vrei tu sa deschizi unul in zona .Din start esti adeptul subversivitatii ?
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde BasGLM » 04 Apr 2015, 15:09

@googlefun

Priveste din alt unghi. Acolo nu prea functioneaza aparatura politiei si este interesat
1. Sa intre la verificari , face o statistica direct pe forum apoi pac pac cu berbecul
2. De unde poate lua donatii
3. cele 2 mentionate mai sus

:)))
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 04 Apr 2015, 15:19

BasGLM scrie:@googlefun

Priveste din alt unghi. Acolo nu prea functioneaza aparatura politiei si este interesat
1. Sa intre la verificari , face o statistica direct pe forum apoi pac pac cu berbecul
2. De unde poate lua donatii
3. cele 2 mentionate mai sus

:)))

Am mai zis eu odata .La inregistrare ,vii frate cu poza fata/profil /atestat English/francais/etc .Ce net ai (contract scanat ) , ce pc (factura scanata pe numele tau ) etc etc .
Daca esti owner cumva , poza de grup cu modelele :lol: . Glamour@ sa aiba (printre altele ) atributii sa verifice, cu metode specifice ,sa nu fie manarite in photoshop documentele /pozele .
Daca nu esti nici model , nici owner ,nici webmaster ci doar un admirator al forumului e mai simplu : Doar o poza clara cum stai la pc si citesti forumul !

googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 04 Apr 2015, 16:29

dany_c1 scrie:Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).

eu , sincer am crezut ca e o intrebare din viitorul test-grila.
test-grila la examen.
examenul de angajare.
angajare la Directia de informatii.
Directia de informatii a ANAF.

http://posturi.gov.ro/post/inspectormin ... e-fiscala/

din pacate, nu cred ca vreunul din noi are logistica si capacitatile materiale ale ANAF-ului ca sa stim raspunsul corect, nu putem fi de ajutor.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj