Daca poarta masca trebuie inregistrat pe site? cb mfc

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dakota » 06 Sep 2016, 21:03

Vreau sa ma apuc sa fac mai multe video'uri,sa abordoez cam toate fetish'urile decente...inclusiv cu lesbiene si thresome,problema e ca vreau sa stiu daca neaparat trebuie sa-i inregistrez pe respectivi adica e usor sa conving pe cineva sa filmeze pt mine, dar sa se inregistreze e mai grelut,asa ca aici vine intrebarea mea:Daca persoanele respective poarta masti mai e nevoie sa-i inregistrez? (E valabil pt mfc si Chaturbate) sau mai bine intreb direct suportul?
dakota

Mesajde Nord » 07 Sep 2016, 18:55

Cel mai bine e sa contactezi site-urile respective si sa-i intrebi pe ei, ei o sa te lamureasca cum e mai bine ! Stiu doar ca toate persoanele care apar cu tine in camera trebuie sa fie verificate insa nu stiu daca e valabil si pentru cele ce apar cu tine in video ! Cel mai bine o sa te lamureasca supportul site-ului !

Spor acolo !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde alexalex101 » 07 Sep 2016, 21:56

Raspunsul site-ului o sa fie DA. La MFC avand in vedere faptul ca nu se vand direct pe platforma site-ului probabil nu le pasa.
alexalex101
User Junior
User Junior

Mesajde dakota » 08 Sep 2016, 06:55

Am sa intreb suportul atunci,mersi oricum ^^
dakota

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj