Un cuvant de spus

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde ultraviolet » 22 Feb 2006, 12:14

Poate sunt offtopic dar asta e...sper sa nu ma pedepseasca prea tare Sad .Poate o sa fiu si un pic uracios..dar imi asum responsabilitatea.Acum sa va spun problema mea...
In fiecare zi intru pe avc si mai citesc ce e nou..nu de alta dar chiar gasesc conversatii utile si sfaturi demne de luat in seama, de la oameni care chiar au un cuvant greu in domeniu avc (si nu numai, zic eu ) , dar in dim asta a fost un pic altfel. Am gasit o gramada , sau aproape doua gramezi (asta k sa parafrazez un stimat domn de aici ) de mesaje la tot atata gramezi de topicuri care si-au servit scopul la timpul lor si cam toti cei implicati si care au idee despre ce e vb pe situl asta au inteles tot ce era de inteles . Problema nu ar fi asta dar cand vezi atatea reply-uri, (si nu neaparat competente sau cu niste completari vitale) de la un singur membru incepi sa te intrebi: Oare chiar sunt unii membrii aici mai nou veniti care vor sa recupereze din timpul putin petrecut pe acest sit si din numarul de mic de posturi care le apare acum sub nume , postand intr-o zi cat altii in zece. Oare chiar orice post, aduce greutate viitoarelor noastre posturi?? Oare chiar e asa de important sa ai un numar cat mai mare de posturi pe acest forum k " sa fii bagat in seama" ? Eu unul nu cred asta si atat timp cat sunt atati membrii mai competenti, sau poate doar mai experimentati decat mine pe acest forum , si atat timp cat nu am nimic nou de zis sau de completat prefer sa stau in banca mea . Nu stiu ..poate m-am trezit eu " cu fata la cearsaf"..poate ca nu.. In fine...e f subiectiva aceasta discutie ..asa k o sa ma opresc aici.
PS: X-models...hai te rog frumos oprestete din postat....nu de alta dar sunt oameni care citesc toate mesaje noi in cautare de informatii utile
ultraviolet

Mesajde Dorian » 22 Feb 2006, 22:16

Ultra...e primul tau post pe care il citesc si mi-a facut o impresie foarte buna.Eu toata ziua am stat ca pe ghimpi cititind acele kkturi scrise de acel individ care dupa ce ca e in aer....si vorba ta umbla dupa un numar de posturi cat mai mare, mai da si niste sfaturi total gresite, aberante chiar.

Nici eu nu as dori sa-l suparam pe Sad, insa tare mi se pare ca a pierdut putin situatia de sub control.Desi schimbarea de "face" a forumului nu poate sa ne spuna decat ca el munceste, in partea aceasta a controlului celor care posteaza....cu parere de rau dar in ultima vreme se observa o scadere in calitate a posturilor.

Asa cum s-a intamplat si cu acel StudioLegal care si-a facut de cap nepermis de mult pana sa fie luata initiativa de catre V_F, acum apare o alta uscatura....insa acesta alearga dupa un numar de posturi...

Poate are sa citeasca si el aceste randuri:

Mai baitatule...daca ai nevoie de post-uri spune , ca-ti mai dau eu cateva.....caci parca sunt prea grele, nu le pot duce...

Sa speram ca cineva care poate decide va lua masurile care se impum.

Iar la final, pentru tine Ultra....intra in comunitatea noastra, e pacat sa stai pe margine ca un simplu spectator.

In rest sa auzim numai de bine.
Dorian
User Activ
User Activ

Mesajde MASTERofSEX » 23 Feb 2006, 04:42

Propun deschiderea unor posturi de divertisment " TOMANAP" :)) daca-mi mai aduk aminte (tari orase ape ....) pentreu acumulare de posturi ....si de ce nu poate si pt experientza :)) mai stii .....in vch bineinteles :)
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+

Mesajde Dorian » 23 Feb 2006, 05:05

MASTERofSEX scrie:.........TOMANAP.........

Marfa....nu am mai ras asa cu pofta de mult timp.
Dorian
User Activ
User Activ

Înapoi la Diverse