Curvia ca mod de viata

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde BrattyPrincess » 01 Noi 2010, 05:39

United, cred ca ai scos din context putin , am impresia ca se voia a fi ...

2ONCAM scrie: Mai interesante mi s-au parut reactiile, in special cele ale United Studios si postul nemeritat de lung (pentru un subiect de trolling) a lui WinXp. Respect.

2ONCAM scrie:Funny tara baietu'/printesa asta..

Eu ? printesa ?! da , deci despre mine e vorba ! :lol:
Daca o intorci pe toate fetele , da ! troll as putea fi chiar si eu , dar inca nu ma pot hotari unde v-am trolluit mai tare , cand mi-am facut user-ul de pasarica inflacarata sau cand v-am deviat de la eseuri zicandu-va ca e dresaj la nivel inalt ? cam asta fac astia troll astia , nu ?
P.S : Nu mi-au placut niciodata Barbie , ca nu mi-am permis una , si d-aia m-am rezumat la Cyndi ... Lauper chiar : oh ... Girls just wanna have fun !
Naiba mai stie ce si cum fu cu adevarat ... dar oare chiar se merita a consuma energie cu asta ?! :shock:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde Crowley » 01 Noi 2010, 17:25

Haha daaaaa exact la tine ma gandeam NOT.
Doamne ajuta!
Crowley
User Activ
User Activ

Mesajde lilpisy » 17 Dec 2010, 21:02

ce dragut hai k in seara asta aveam alte planuri dar am gasit niste posturi dragute:) in care 2 membri de sex masculin i-si dau cu parerea :) depre opinia mea care subliniez este A MEA :) domule XP cred si united studios :) cum poti tu sa spui ceva rau despre activitatea de video chat cand tu esti detinator de stiudio(uri) e normal sa vrei sa atragi fete si spui k faci bani, k trebuie bani pt aia si aia si apropo pt dentist!!! e foarte urat sa faci un bj si sa nu ai dinti se vede urat in camera :lol:
AAAA si pentru ladyAtittude hmm nu am nevoie de psiholog, sunt fericita asa cum sunt ! eu sunt model de mai bine de 3 ani, unul foarte bun care face multi multi multi $$$ CARE NU FACE ANAL !!!!!! si majoritatea pvt mele stau lay on side si vorbesc despre orice :) cu barbatii care probabil isi fac treaba cu modele ca voi dupaia vin la mine sa se recreeze de dat drumul o fac in 5 min max dar de relaxat iti trebuie mai bine de 30 min ;);):)
Eu niciodata NICIODATA nu o sa fac parte dintr-o bransa k eu nu ma prostituez k tine ;) si zic asta deoarece lumbajul tau imi exprima o asa ATITTUDE
lilpisy

Mesajde LadyAttitude » 19 Dec 2010, 04:13

lilpisy scrie:Eu niciodata NICIODATA nu o sa fac parte dintr-o bransa k eu nu ma prostituez k tine ;) si zic asta deoarece lumbajul tau imi exprima o asa ATITTUDE

:shock:
Sa citez un amic ''awww mama meaaa'' ...prostul te bate cu experinta,in special cand te cobori a nivelul lui...Doh! :shock:
lilpsy scrie:domule XP cred si united studios cum poti tu sa spui ceva rau despre activitatea de video chat cand tu esti detinator de stiudio(uri) e normal sa vrei sa atragi fete si spui k faci bani

Asa-i ca mint?mai,ce oameni...cum mai amagesc la fetite!Doh again!Doar tu sti din proprie experienta ca nu se fac $...si ei..pfff!
Concluzia:rezonezi ca un strut. :lol: Cei care chiar fac bani au inteles de muult..inca de la primele tale postari.
LadyAttitude
VETERAN
VETERAN

Mesajde LadyAttitude » 19 Dec 2010, 04:29

lilpisy scrie: AAAA si pentru ladyAtittude hmm nu am nevoie de psiholog, sunt fericita asa cum sunt ! eu sunt model de mai bine de 3 ani, unul foarte bun care face multi multi multi $$$ CARE NU FACE ANAL !!!!!! si majoritatea pvt mele stau lay on side si vorbesc despre orice :) cu barbatii care probabil isi fac treaba cu modele ca voi dupaia vin la mine sa se recreeze de dat drumul o fac in 5 min max dar de relaxat iti trebuie mai bine de 30 min ;);):)

Vai!You to da be da best!Prima greseala a unei persoane cu logica de strut:tendinta de a generaliza,fara a lua in considerare posibilele "anomalii" asa..ca mine si inca alte persoane pe forumul asta...Ma,ai inventat ,mersul pe jos si noi nu stim? Fiecare model abordeaza domeniul asta diferit,in functie de personalitate:una face bani cu dildo,una cu cute face,alta e bitchy,alta face niste fake uri gen anal cu sifonierul .
Premisa: daca maine te gaseste cineva din anturajul tau pe un site adult te va considera mai putin curva decat colega ta care face fist? te las a iti raspunzi...voila!
LadyAttitude
VETERAN
VETERAN

Mesajde United Studios » 19 Dec 2010, 08:26

cum poti tu sa spui ceva rau despre activitatea de video chat cand tu esti detinator de stiudio(uri) e normal sa vrei sa atragi fete si spui k faci bani,

Ma intreb si eu, ca orice prost care se afla in treaba: oare, daca nu se faceau bani in domeniul asta, asa cum ne pricepem si noi, desigur, mai stateam naibii in el?
Nu imi deschideam gogoserie? Ca, de aproape 7 ani, as fi murit, naibii, de foame.

si majoritatea pvt mele stau lay on side si vorbesc despre orice :) cu barbatii care probabil isi fac treaba cu modele ca voi dupaia vin la mine sa se recreeze de dat drumul o fac in 5 min max dar de relaxat iti trebuie mai bine de 30 min
. Aici sa stii ca ai dreptate: am citit eu pe un ambalaj de la Eugenia ca atat dureaza relaxatul barbatilor: 30 de minute, mai ales dupa ce "si-au facut treaba" cu modele ca ale mele, sa zicem.

Mai sunt de acord cu tine si in ceea ce priveste
AAAA si pentru ladyAtittude hmm nu am nevoie de psiholog
. Asa e. Ceea ce ai tu nevoie ar fi niste (macar) 6 ani de acasa. Si, deoarece asta nu s-a putut efectua la timp, cred ca problema s-ar rezolva cu un barbat care sa se "relaxeze" cu cureaua pe acele zone pline de inteligenta si farmec ale tale si pe care stai, atunci cand stai pe scaun. Asta te-ar ajuta sa folosesti mai putin prescurtari prin care sa imi recomanzi sa fac "bj".

In plus, mi-as permite sa iti sugerez (vezi, verbul asta are o oarecare asemanare cu bj-ul) sa faci parte din bransa celor care scriu corect limba asta romana, mama ei de limba. E foarte bine sa fii mandru (mandra), dar cred ca aceasta mandrie nu ar trebui sa se bazeze pe faptele ca esti model foarte bun (desi nu faci parte dintr-o bransa, desigur), care nu face anal si ca stai "lay on side"

In continuare, pentru ca se apropie "Sfintele sarbatori de Craciun", iti doresc ca mosul sa iti aduca ceea ce ai nevoie: acel barbat de care pomeneam mai sus. In felul acesta, masa de Craciun o vei putea lua stand "lay on side", caci pe propiul fund ar fi mai dureros sa stai.
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde lilpisy » 20 Dec 2010, 12:07

ce dragut din partea ta United :) dar din pacate pentru tine :) sunt casatorita de 3 ani de zile alaturi de un barbat care stie sa ma respecte si nu are mentalitate romaneasca ca si tine sa-si "relaxeze" sotia" cu ajutorul curelei . Sotul meu ma relaxeaza de 6 ani de zile fara ajutorul curelei si avem o relatie plina de armonie si de succes ;)
Tu ca si detinator de studio ar trebuie sa mai inveti din educatia barbatiilor din occident care sunt foarte draguti si gentili si stiu sa trateze femeile cu cadouri nu cu violenta domestica . In orice caz nu vreau sa-i mai raspund lui lady suntem intr-o saptamana mult prea frumoasa :) Sarbatorii fericite la toata lumea si sa dea Dumnezeu la toate fetele de pe forum barbatii buni ca sa le trateze ca pe niste printese ce suntem nu ca united cu cureaua :) aaaa si ca xp cu carja parca...ce spuneam mai devreme barbatii din Romania(nu totii dar cam 99.9%) sunt niste barbatii needucatii
lilpisy

Mesajde consuelo » 20 Dec 2010, 13:28

ce spuneam mai devreme barbatii din Romania(nu totii dar cam 99.9%) sunt niste barbatii needucatii

EI SI TIE TI-A NIMERIT TOCMAI BARBATELUL CELA DIN 0,1% DIN 100%
de multe ori barbatul ti-l educi... ceea ce oferi aceea si primesti (in majoritatea cazurilor)... si daca sunt femei batute cu "cureaua" atunci sunt batute ca asa vor ele ca asa le este caracterul,si asa de bune de gura sunt...
pe mine de cele mai multe ori m-au deceptionat femeile nu barbatii...in femei am cu mult mai putina incredere decit intr-un barbat...

"CURVIA CA MOD DE VIATA": HAI CA MA APUC SI EU DE COMENTAT..."cea ce spune Bird sincer chiar mi se pare foarte adevarat a fii model de vch e ca si cum ai fii o prostituata doar k iti faci treaba acasa cu "clientii virtuali"

domnisoara lilpisy ia pune creierasul ala in miscare a merge =a fugi?

daca cineva e fericit cum este lasa-l asa ca doar nu te face pe tine necajit ...sau te deprima cumva fericirea altuia?
consuelo
User Junior
User Junior

Mesajde lilpisy » 20 Dec 2010, 15:24

Sunt total de acord cu tine cand vine vorba de barbatii Consuelo noi ii educam dar totusi cat de rele ar fii femeile tot nu merita educate cu "cureaua"!!!! eu una asa am fost educata crescuta si invatata, iar sotul meu multumesc lui Dumnezeu imi ofera tot ce vreau din toate punctele de vedere. Cine stie poate am eu un pic de noroc de am de toate. Si sper k mentalitatea romanilor sa se schimbe VIOLENTA DUCE LA VIOLENTA FIE IA VERBALA SAU FIZICA :!: asta nimeni si nimic nu va schimba :wink:
lilpisy

Mesajde consuelo » 20 Dec 2010, 16:08

lilpisy scrie:Sunt total de acord cu tine cand vine vorba de barbatii Consuelo noi ii educam dar totusi cat de rele ar fii femeile tot nu merita educate cu "cureaua"!!!! eu una asa am fost educata crescuta si invatata, iar sotul meu multumesc lui Dumnezeu imi ofera tot ce vreau din toate punctele de vedere. Cine stie poate am eu un pic de noroc de am de toate. Si sper k mentalitatea romanilor sa se schimbe VIOLENTA DUCE LA VIOLENTA FIE IA VERBALA SAU FIZICA :!: asta nimeni si nimic nu va schimba :wink:

stii mie mila de femeile care nu au macar un pic de caracter...sunt lucruri in viata care le poti schimba foarte usor ...eu am zis ca daca o sa dau peste un barbat violent,atunci mai bine singura decit sa ma leg la cap fara sa ma doara...si nu cred vorbe de astea :ca la inceput era bun si iubitor dupa aia a inceput a da in mine...stiu oamenii a juca teatru in viata asta insa nu chear asa de perfect incit sa nu observi nimic... am o cunoscuta care s-a maritat de curind si cica e mai rau dupa casatorie bla,bla,bla...pai cum mama naibii e mai rau ?? ca si cind nu era maritata "prietenul ei" nu ii dadea voie sa iasa cu prietenele,pe la disco fara el ...sunt persoane care le place sa fie la picioarele cuiva
............ si da tu ai noroc daca zici ca te satisface barbatul de linga tine in toate modurile(stii este o vorba nu-i frumos ce e frumos e frumos ce-mi place mie) ...
dar fii sigura ca exista barbati mult mai buni,poate nu sunt pt tine dar pt alta la sigur sunt mai buni,adica fiecare are un caracter diferit si ii place altceva decit iti place tie sau imi place mie...

PS:hotul neprins e negustor cinstit se poate folosi si in cazul asta... ia sa puna negru pe alb toti tot ce au facut :shock: credca umai vre-o 10 % din calugarite ar fi "ne-curve" restul oamenilor profita cum pot de "curvie" :D
consuelo
User Junior
User Junior

Mesajde lilpisy » 20 Dec 2010, 16:20

Consuelo eu nu pot afirma faptul ca toti barbatii trebuie sa fie ca al meu sa fie perfect(eu il consider perfect pentru mine) OK !!! fiecare femeie cauta la un barbat ce vrea,si accepta unele lucruri daca vrea sau nu,orice om are calitatii dar si defecte e normal. sa nu generalizam ca eu am zic ca am barbat perfect si ca vreau totii sa fie ca el, pur si simplu noi 2 ne completam :) dar pe mine ma deranjat faptul ca DOMNUL UNITED SI XP au afirmat unele lucruri ce denota violenta din comportamentul si limbajul lor, poate chiar fanteziile lor cine stie cu curele si carje. :roll:
lilpisy

Mesajde Crowley » 20 Dec 2010, 16:33

Educati-i fetelor educati-i pe romanii astia nenorociti ca doar aici e tara in care s-a nascut si singura in care mai exista violenta domestica, singura tara in care barbatii l fedoneaza veseli cand se indreapta inspre castelul lor ''cu cureaua mea cu tinte/ti-am rupt capul si un dinte''.
Crowley
User Activ
User Activ

Mesajde consuelo » 20 Dec 2010, 18:34

lil(hai ca scriu mai pe scurt ca mi se pare mai sexy :P )
tu ai zis ca esti de acord cu autorul postului"curvia ca mod de viata" bla bla bla si ca te socoti ca un fel de prostituata numai ca "virtuala" united nu a scris nimic de rau la adresa ta. a zis doar "uite in inca un om care se dispretuieste" prin asta a aratat mila fata de tine,fata de persoana ta...

si apoi tu zici :"fiecare femeie cauta la un barbat ce vrea,si accepta unele lucruri daca vrea sau nu"
uite ca si in munca ramine dupa tine sa alegi sa lucrezi in AVC si sa te disretuiesti sau sa te numesti prostituata"virtuala" sau o alta varianta dupa parerea ta: sa te simti fericita si implinita sa nu te mai socoti prostituata si sa lucrezi la un serviciu normal(dar crede-ma ca la serviciu normal probabilitatea ca sa-i faci "bj"(cum zici tu) sefului pt 1000 lei /luna e foarte mare,insa in avc nu iti vine seful siteului sau membrii sa le faci "bj" pt ca sa fii sigura ca iti da banii la timp...
consuelo
User Junior
User Junior

Mesajde United Studios » 20 Dec 2010, 21:58

treaba cu cureaua era metaforica, domnisoara.
Eu ti-as administra vreo 2 curele (aceleasi gen, care nu incita la violenta) pentru auto-suficienta de care dai dovada. Ca si pentru desconsiderarea de care dai dovada fata de multi dintre userii forumului.

Asa cum am mai zis, am toata consideratia fata de profesionistii din domeniu. Si aici gasesti destui. Ii "citesti" din postarile lor ca au atitudinea corecta fata de viata, fata de meserie, fata de co-forumisti.

Pe de alta parte, gasesti si destule persoane care confunda masiv sula cu acadeaua. Nu fac referire la tine, dar asta denota doar ca am o bruma de buna-crestere. Aceste persoane vin sa explice unor oameni care fac acest business / job de ani de zile (si il fac bine), intr-o romana sora cu non-romana, cum ar trebui sa vada veteranii acestui business treaba.

Pe mine, personal, asta e o treaba care ma irita. Avand in vedere ca iritatia mea e localizata pe creier, nu pe cur, mi-e greu sa ma dau cu pudra de talc si sa imi treaca. Asa ca pun mana pe tastatura si va zic de familie.

Cred ca ti-ar fi destul de dificil, domnisoara pisy (ai remarcat ca am scris nick-ul tau cu minuscula, nu?) sa imi evaluezi educatia, cat si sa o compari cu a "barbatilor din occident". Inclin sa cred ca nu ai cunostinte temeinice despre educatia barbatilor din occident, de care faci atat caz. Insa poate ma insel eu. Insa despre a mea, in mod cert, habar n-ai.

Poate mananc terci cu mana si ma sterg de muci cu maneca. Dar poate ca ma sterg la fund cu petale de trandafir, pe acorduri suave de harfa. (Ma refer la instrumentul muzical, nu la manelistul inteles al cuvantului). Poate ca o snopesc pe nevasta-mea de 3 ori pe saptamana. (Da, fetelor, sunt insurat...ati ajuns prea tarziu. Stiu ca toate fetele vor sa apeleze la mine... :lol: ) Sau poate ca ii aduc de 2 ori pe zi flori. Quien sabe?

M-ai acuzat ca sunt detinator de studiouri si ca vreau sa "atrag fete". Eu prefer sa cred ca acord unor fete o sansa. Pentru unele dintre ele, o sansa care marcheaza diferenta intre o viata de rahat (cea pre-videochat) si una normala. Si nu voi fi de acord ca cineva ca tine sa vina si sa le faca curve. Sunt colegele mele, sunt echipa mea si eu am ca datorie sa le protejez.

Ti-am sugerat macar 6 ani de acasa, pentru ca modul in care ai vorbit cu Lady Attitude a fost jignitor. Replica pe care ti-o daduse Lady fusese una justificata pentru lamentabila ta fraza:
eu sunt model de mai bine de 3 ani, unul foarte bun care face multi multi multi $$$ CARE NU FACE ANAL !!!!!!
.
Jenant! Adica cele care fac anal sunt niste curve, nu? Si cele care, in viata de zi cu zi, fac oral, sunt tot niste curve, nu? Am auzit pareri care sustin ca si cele care poarta tanga sunt tot asa ceva. De acord? Aaaaa....sa nu uitam de parerile misogine "Toate feneile sunt curve"

Uite ca eu, misoginul si raul care are studioaie, sustin dreptul femeilor de a fi respectate. Desigur, daca o merita. Intre o fata care face vch ca sa se intretina pe ea si (deseori) o familie si individa care agata un tip cu bani, pe care nu il place, dar si-o trage cu el de dragul hainutelor si a telefoanelor de firma, crede-ma ca stiu cui sa ii acord respectul meu. Si stiu si pe care dintre cele 2 de mai sus sa o numesc curva.

Hai. Treci la colt 5 minute, ca m-ai suparat.

P.S. @consuelo: multumesc pentru suport...:)
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 21 Dec 2010, 00:57

Oameni buni vin sarbatorile .. hai sa mai lasam din rautati ... chiar nu vi sa luat de topicul asta ?

Daca nu eram in pragul sarbatorilor vroiam sa dau un reply foarte dur la adresa ta draga lilpisy dar ma abtin iar in cazul in care nu se pune lacatul ne vedem la anul :wink:
Ken
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj