Curvia ca mod de viata

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde kenzoo252004 » 20 Oct 2010, 20:29

E usor sa spui"curvie"..dar cand vezi atatia oameni care au muncit 25-30 de ani si au pensie 300$ sau 400$ sau chiar mai putin sau oameni care au ajuns sa cerseasca printre masini ca nu se mai ajung cu banii si nu vorbesc de cei care nu le place munca si pun copiii sa cerseasca cu alti copii in brate printre masini ci de pensionari care pur si simplu nu mai fac fata ..cand te duci la un doctor ca esti bolnav si trebuie sa-i dai spaga ca nu s-ar uita la tine altfel sau ca iti da un tratament de tot rahatul ca sa mai vi inca o data..de unde sa dai si spaga sa mai cumperi si medicamente in situatia in care salariul minim pe economie era oricum de rahat si acum mai rau este la jumatate..si ce sa faci sa te plimbi cu iubitul in parc si sa mananci o merdenea?cu salariul minim pe economie nu iti poti permite nici sa-ti inchiriezi un apartament da pai sa mai poti trai decent...si atunci dak poti mai mult de ce sa stai la mila statului roman cand ei daca ar putea ti-ar pune taxa si pe aer..este adevarat ca munca asta iti ocupa mult timp dar cel putin poti realiza ceva...si indiferent ca facem munca asta care tu o numesti "curvie" asta nu inseamna ca si suntem..eu una nu ma consider..poti fi curva si ca iti place. nu trebuie sa faci munca asta sa fi curva :wink:
kenzoo252004
User Activ
User Activ

Mesajde joesancez » 20 Oct 2010, 20:37

Eu Personal Nu ti-as fi raspuns la acest topic deoarece a fost scris cu vadita intentie de a crea Valva!
De aceea nici nu dezbat topicul tau.

Efectiv nu meriti atentia mea, nici a celorlati Useri de pe forum!
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde inocenta » 20 Oct 2010, 20:37

Parerea mea este ca aceasta curva perversa si frustrata a societatii ce se ascunde sub nick name-ul FireBird probabil tocmai a primit un sut in dos de la iubita lui care lucreaza in domeniul adultvideochatului si a venit nenorocitul aici sa denigreze toata aceasta industrie.Eu una sunt curioasa daca va avea decenta si onoarea de a raspunde celor care au scris cate ceva aici.Probabil ca nu si probabil ca nu va scoate niciodata capul din mocirla in care se afla.
inocenta
User Junior+
User Junior+

Mesajde wulpita » 20 Oct 2010, 20:39

cara_em22 scrie:SAD, acest topic nu are nici o legatura cu ,,discutii despre VDC,,
Ar fi bine sa inchizi acest topic sau sa il muti la Trash
Nu vad rostul acestui topic aici

Pai nu ca SAD le muta numa pe ale mele la trash lol cand am zis ca unii posteaza din lipsa de private sau din singuratate sau mai stiu eu ce baliverne viseaza noaptea nu m`ati crezut ....

Lasa sa mance si ei o pita daia cu 1 leu 50 :))

Si SAD vezi ca imi cam tai multe replay`uri fara nici un sens bla bla bla ....
wulpita
VETERAN
VETERAN

Mesajde United Studios » 20 Oct 2010, 20:54

lilpisy scrie:Sincer citesc pe site-ul asta de mult timp cam 3 ani , de atunci am si inceput sa lucrez ca si model. Doar am citit,au fost lucruri adevarate unele false...cea ce spune Bird sincer chiar mi se pare foarte adevarat a fii model de vch e ca si cum ai fii o prostituata doar k iti faci treaba acasa cu "clientii virtuali"cine spune k nu e asa poate lucreaza la nonadult si atunci inteleg.
Dar ...cine lucreaza k si model normal garantez k toate au jucat ""roleplayer " unde au fost bitch,whore or prostitute ? asa k ganditi inaite sa spune-ti k omu e fustrat sau taietor de lemne ! Sunt model si chiar nu ma laud fac foarte multi bani dar maine a-si renunta la acest cik "job" pt unul normal dar sa castig la fel... si chiar e advearat k bani in ziua de azi au ajuns mult prea valorosi pt unii din specia umana care pe zii ce trece se degradeaza,aaa si apropo voi spuneti k evolueaza unde lol ???

e trist. Asta e chiar trist. Inca un om care se dispretuieste singur.

De aceea, nu iti voi repeta intrebarea lui WinXP. Nu de-alta, dar eu termin mai greu. Ma gandesc prea mult la salarii, impozite, ghetele pe care "a mica" si le-a rupt si care trebuiesc inlocuite, dentistul care trebuie platit... Asta nu imi potoleste impetuozitatea erectiei, dar ma face sa termin greu

Asa ca intinde-o din preajma noastra, curve si pesti ordinari ce suntem. hai pa! Sa nu ne scrii
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde LadyAttitude » 20 Oct 2010, 20:59

lilpisy scrie:Sincer citesc pe site-ul asta de mult timp cam 3 ani , de atunci am si inceput sa lucrez ca si model. Doar am citit,au fost lucruri adevarate unele false...cea ce spune Bird sincer chiar mi se pare foarte adevarat a fii model de vch e ca si cum ai fii o prostituata doar k iti faci treaba acasa cu "clientii virtuali"cine spune k nu e asa poate lucreaza la nonadult si atunci inteleg.
Dar ...cine lucreaza k si model normal garantez k toate au jucat ""roleplayer " unde au fost bitch,whore or prostitute ? asa k ganditi inaite sa spune-ti k omu e fustrat sau taietor de lemne ! Sunt model si chiar nu ma laud fac foarte multi bani dar maine a-si renunta la acest cik "job" pt unul normal dar sa castig la fel... si chiar e advearat k bani in ziua de azi au ajuns mult prea valorosi pt unii din specia umana care pe zii ce trece se degradeaza,aaa si apropo voi spuneti k evolueaza unde lol ???

Ntz,tu NU faci bani.Vezi tu..''labarii'' aia au experientza de ani in video chat..simt un model fals.

Auzi ,tu imi lasi impresia unui sclav pe plantatie,cu complexe grave.Genul de sclav care isi baga 2 toys anal pentru 5 bucks,gata de orice poate poate face 1000 pe 4 sites.Te simt depresiva si cred ca ai nevoie de un psiholog SAU renunta la a lucra in bransa,esti precum mimozele alea..nu fac anal domle ce ai?!dar ele sunt SPARTE.Nu ca nu mi-ar place analul,for god's sake,as fi o ipocrita sa fac afirmatii de genul dar tre sa si simt ,nu?Ca am ales sa nu imi sparg funduletzul pentru bani,e problema mea,nu ma ridica pa un piedestal,din contra denota incapatanarea mea de catar la anumite faze,indaptabilitate chiar.Dar nu imi spune mie ca tu nu simti repulsie fata de tine,ca pute de la distantaaaa!

Accepta-te femeie,iar daca nu poti,solutii sunt destule.Abtine-te sa ne faci bransa de cacao doar pentru ca tu esti o limitata!
LadyAttitude
VETERAN
VETERAN

Mesajde kenzoo252004 » 20 Oct 2010, 21:33

topicul asta e facut pt scandal.. :lol: :lol: :lol:
kenzoo252004
User Activ
User Activ

Mesajde BrattyPrincess » 20 Oct 2010, 22:05

kenzoo252004 scrie:topicul asta e facut pt scandal.. :lol: :lol: :lol:

DA.
Na ca iar v-a dresat cineva la scris eseuri.
Felicitari userului pentru impactul avut inca de la primul ( sau nu ?!) post . :lol: :lol: :lol:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde Ken » 21 Oct 2010, 01:36

Ce cred eu :
Esti baiat - genul care plimba femeia in parc dar esti nervos ca o f..e altu in bemveu ...

Esti fata - genul schioapa , urata si frustrata care dupa 4-5 ani de facultate stai la monta cu sefu , cu bemveu nu stiu ce ai .. probabil te-a stropit pe strada ca tot e anotimp cu balti sau poate ai impins la dacia lu barbatatu cand ati facut pana prostului .

Sunt curios daca mai scrii pe aici vreun reply .
See you in hell
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde LadyAttitude » 21 Oct 2010, 01:40

Orice actiune implica reactiune,cert s-a vrut studierea reactiilor unora dintre useri,posibil un jurnalist sau o fosta chatista,imi pare ca le stie prea bine.E suficient ca in media suntem terfeliti,sa nu le dam replica nici macar aici...ne-am asuma statutul impus de ei.Din oficiu,cine tace,accepta,in cazul de fata,aproba.
LadyAttitude
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 21 Oct 2010, 01:53

Ken scrie:Ce cred eu :
Esti baiat - genul care plimba femeia in parc dar esti nervos ca o f..e altu in bemveu ...

Esti fata - genul schioapa , urata si frustrata care dupa 4-5 ani de facultate stai la monta cu sefu , cu bemveu nu stiu ce ai .. probabil te-a stropit pe strada ca tot e anotimp cu balti sau poate ai impins la dacia lu barbatatu cand ati facut pana prostului .

Sunt curios daca mai scrii pe aici vreun reply .
See you in hell

SAU ... cineva tare plictisit , imi pare cunoscut stilul si nu resusesc sa imi amintesc de unde .. DAMN :lol:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde United Studios » 21 Oct 2010, 08:17

BrattyPrincess scrie:Na ca iar v-a dresat cineva la scris eseuri.

Adica ma faci eseit, asa, pe fatza... :P
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde United Studios » 21 Oct 2010, 08:18

eseist...
bai, e naspa fara buton de editare
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 21 Oct 2010, 13:11

United Studios scrie:
BrattyPrincess scrie:Na ca iar v-a dresat cineva la scris eseuri.

Adica ma faci eseit, asa, pe fatza... :P

in cel mai sexy sens al cuvantului :oops:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde United Studios » 21 Oct 2010, 15:32

domnisoara Princess.... nu ma mai gratula...stii ca am inima sensibila
Si nu mi-a mai zis nimeni "sexy" de vreo 20 de ani...

Vrei sa vada nevasta-mea si sa ma acuze ca mi-am tras amanta tanara?
Ca stii doar ca ma topesc la zambetul Domniei-Tale...:P
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde LadyAttitude » 22 Oct 2010, 01:57

Vorba aia:erectia in pantaloni,zambetul pe fata ,restul vine de la sine :)
LadyAttitude
VETERAN
VETERAN

Mesajde Crowley » 31 Oct 2010, 04:22

Funny tara baietu'/printesa asta. Imi aduce aminte de cele mai cumplite episoade de plictiseala ale mele in care imi fac conturi pe forumuri crestine si arunc cate un post de genul asta si toti se reped sa ma aduca pe calea cea buna( guess is a troll within us all :)) ). Mai interesante mi s-au parut reactiile, in special cele ale United Studios si postul nemeritat de lung pentru un subiect de trolling a lui WinXp. Respect.
Crowley
User Activ
User Activ

Mesajde United Studios » 31 Oct 2010, 08:52

well...sunt impetuos, asa cum se stie... :twisted:

Insa cum era faza cu interzicerea de conturi multiple? Sau asta se aplica numai pentru catei?
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde Crowley » 31 Oct 2010, 09:10

Conturi multiple?Who?Me?
Crowley
User Activ
User Activ

Mesajde United Studios » 31 Oct 2010, 10:50

nu. Mea culpa. Nu la tine ma referam, ci la ce ai spus tu:

subiect de trolling a lui WinXp
United Studios