Curiozitate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wildcouple20 » 30 Dec 2014, 03:38

Salut...am si eu o curiozitate de ceva timp...v-a intrat vreodata vreo persoana publica in privat?sau v-ati intrebat daca persoanele publice/vedetele sunt clienti videochat?imi pare rau daca suna stupid...eram doar curioasa daca ati avut astfel de experiente
wildcouple20
User Junior
User Junior

Mesajde IsaGlamChat » 30 Dec 2014, 12:19

Sunt destui,unii nu vor spune niciodata cine sunt din motive lesne de inteles,la noi au fost cativa de-a lungul timpului,unii si-au dezvalui identitatea ,altii doar au fost banuiti din discutii ,etc si ceva miliardari in euro/usd sunt pe sites,este chiar un sportiv celebru de la noi care si-a gasit nevasta pe site,evident ca nu a recunoscut asta niciodata micul obsedat:))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde HoneyHoney » 03 Apr 2015, 22:20

IsaGlamChat scrie:Sunt destui,unii nu vor spune niciodata cine sunt din motive lesne de inteles,la noi au fost cativa de-a lungul timpului,unii si-au dezvalui identitatea ,altii doar au fost banuiti din discutii ,etc si ceva miliardari in euro/usd sunt pe sites,este chiar un sportiv celebru de la noi care si-a gasit nevasta pe site,evident ca nu a recunoscut asta niciodata micul obsedat:))

Marian Dragulescu? :D
HoneyHoney

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj