Cuplu Incepator

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Dragoselul » 17 Sep 2016, 13:42

Salutare.Eu cu iubita mea de curand suntem modele pe mai multe site-uri.LJ suntem cuplu,bangocams iar .....din cand in cand mai face si pe chaturbate singurica.Ea arata foarte bine,blonda ochi verzi,slabutza (nu are sanii mari ca dezavantaj) in rest arata foarte bine si va zic asta ca sunt si motociclist umblu/am umblat cu multe fete.Nu are inhibitii sau alte probleme,Mai degraba as avea eu.Suntem incepatori ce-i drept avem cam 2 luni de videochat ce-i drept nu am facut zilnic,dar nu am reusit sa adunam mai mult de 500 de dolari .Recomandati alte site-uri?Sfaturi?Camera/internet bun avem.
Dragoselul

Mesajde GlamourFoto » 17 Sep 2016, 17:49

Dragoselul scrie:Salutare.Eu cu iubita mea de curand suntem modele pe mai multe site-uri.LJ suntem cuplu,bangocams iar .....din cand in cand mai face si pe chaturbate singurica.Ea arata foarte bine,blonda ochi verzi,slabutza (nu are sanii mari ca dezavantaj) in rest arata foarte bine si va zic asta ca sunt si motociclist umblu/am umblat cu multe fete.Nu are inhibitii sau alte probleme,Mai degraba as avea eu.Suntem incepatori ce-i drept avem cam 2 luni de videochat ce-i drept nu am facut zilnic,dar nu am reusit sa adunam mai mult de 500 de dolari .Recomandati alte site-uri?Sfaturi?Camera/internet bun avem.

Salut Dragos, bine ai venit si bine ai intrat in domeniul acesta, iti voi spune cum sta treaba, daca vrei sa intelegi e bine daca nu vrei sa intelegi tot bine este.
- ca e e frumoasa ca arata bine mai putin conteaza, DAA ESTE IMPORTANT, dar sunt atatea modele frumoase care mor de foame pe site si sunt modele aparent banale din punct de vedere fizic care rup siteurile .....
- daca vrei sa faci ceva pentru Ea / Voi, inchide conturile de la cuplu si deschide cont single pentru ea. Prezenta barbatului in camera nu face decat sa deranjeze... daca stie cat de cat engleza nu ai ce sa cauti acolo adica de fapt si de drept nu o ajuti.

Nu exista reteta succesului ci exista doar munca cunostinte perseverenta intelegere si iar munca.

Spor acolo

P.S. Sanii mici nu sunt un dezavantaj.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 17 Sep 2016, 18:52

Salut si bine ai venit pe forum ...la cele spuse de glamour as mai adauga ca sfaturi :

- stabilirea identitatii ei ca model si aici ma refer la alegerea unui singur stil de site-uri ...fie free tip bla bla gen chaturbate , BongaCams , myfreecams , cam4 , ... Fie free to private gen Jasmin , Imlive , streamate , flirt4free ....
- analizarea ei ca model si nu ca fizic ...trebuie sa vedeti unde are probleme ( atitudine , limba engleza , vrajeala , actorie ....)
- sa va decideti clar daca vreti sa faca asta pentru bani sau just for fun and some extra money ...fara un program stabil si la inceput prelungit nu prea sunt sanse la castiguri mari
- o atentie mai mare la partea tehnica + decor

La cuplu a mers si o sa mearga mai bine ca la simplu doar daca partea feminina nu stie engleza deloc si nici nu poate/vrea sa invete

Spor si sper sa te ajute sfaturile noastre ( ca o paranteza ...statistic 7 din primele 10 modele de pe price site au sanii medii sau mici asa ca iubita ta are un avantaj de fapt )
eldiablo
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj