Cuplu incepator

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Crazy_Karla » 13 Apr 2014, 19:00

buna ziua!as dori sa incep prin a va spune ca noi(ea si el)am lucrat pe afara vreo 10 ani.ne am intors si am inceput o mica afacere,dar cum se intampla in romania,taxele si chiriile enorme ne au omorat.acum incercam sa facem din video chat ceva banuti pana ne punem un pic la punct.prima pb e ca inca nu stim exact singura sau cuplu?noi incercam deja cu chaturbate,bongacams,MFC,dar nu suntem ff multumiti.stiu ca in e important cum arata fata in special pe astfel de situri si credeti ma ca pe o scara de la 1 la 10 ea ar fi de 9!!!la mine e mai important sa fie erect cat mai mult timp si totul e k.am gasit un studio pe net care ne da plata zilnic la 70% din ce facem,e k.dar siturile mi se par mult prea vulgare,toate cuplurile fac orice si oricum si apoi asteapta mila de la 0,5% din cei care se uita(10% au bani din cei care se uita).am inceput deja de o saptamana dar dupa ore lungi de sex,pt ca trebuie sa aduci cati mai multi viwers,abia ajungi la 800 tokens,e bine e rau pt inceput?si iarasi ce e naspa daca nu faci exact ce fac si alte cupluri ramai izolat...adica in lenjerie intima ai 100 maxim,cum te apuci de treaba 1000plus...si astepti poate poate....astept niste sfaturi care ne pot ajuta va rog.multumesc
Crazy_Karla

Mesajde nudaunume » 14 Apr 2014, 16:39

Nu am experienta la cuplu ,dar v-ati gandit sa faceti amandoi separat? Poate va vine mai usor asa...si poate incasari mai bune ,cine stie.
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde Crazy_Karla » 15 Apr 2014, 14:21

multumesc pt raspuns dar concurenta e fff mare singura si nu cred ca ne ar ajuta....singura strang 100 viwers iar la cuplu ajung si la 1500
Crazy_Karla

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj