Cumparare Traffic

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ed3n » 03 Feb 2016, 19:13

Salutari ! O sa incerc sa fiu cat se poate de scurt. Am cunoscut odata pe cineva care lucra pe Jasmine si a spus ca si-a cumparat trafic. Ma puteti informa si pe mine in acest subiect? Doresc sa incerc si eu aceasta metoda pe Jasmin, dar nu am gasit nimic folositor din cautarile mele, nu stiu cum sa procedez. Va multumesc !
Ed3n

Mesajde Nord » 04 Feb 2016, 11:04

Spune-i persoanei respective sa nu te mai minta ! Pastreaza-ti banii si munceste mai mult fa totul ca la carte si nu o sa ai probleme cu traficul pe nici un site ! Trafic real de webcam nu gasesti nicaieri de cumparat cine il are si-l pastraza pentru el nu il vinde pe 6$/1k UV cam cat costa in medie acel trafic la brokerii de trafic (cu 1k de trafic real poti face usor 50$ ca si afiliat) ! Tot ce se gaseste este trafic care vine de la tubes cu domeniu de webcam ! Totusi daca tu vrei neaparat sa incerci sa cumperi trafic sa vezi daca ceva o sa se imbunatateasca uite aici gasesti o lista cu cele mai bune locuri de unde se poate cumpara trafic : Traffic Adult !

Bafta acolo!
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde WinXPfather » 04 Feb 2016, 11:40

Dar mai lasa-i Nord sa se si arda ca numai asa va trece obsesia trafic.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 04 Feb 2016, 21:47

Teapa pentru prosti.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări