Cum sa trimit pozele pentru deschidere cont LJ?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde biencutsssa91 » 31 Oct 2012, 22:06

Buna,am si eu o mica problema,tot am citit pe aici dar poate nu indeajuns ca sa gasesc ce aveam nevoie,si am zis sa incerc mai bn sa intreb,poate e cineva care ma poate ajuta!
-nu am nicio sansa sa fac cumva sa uploadez pozele pt deschiderea contului(poza fetei si cea a fetei cu buletinul langa)? Pentru ca momentan nu am o camera web atat de performanta si nu mi le accepta...stie cineva cum pot face sa le trimit la ei pe cele facute cu camera foto?
biencutsssa91

Mesajde cobra1981 » 01 Noi 2012, 02:55

Buna

Nu vrem sa te descurajam...dar ce intrebi tu esti ca si cum ai fi la bac si nu stii cat face 2+2...lol,citeste forumul si cand ai probleme mai delicate,te vom ajuta fiecare cum va putea cu cea mai mare placere
cobra1981
User Avansat
User Avansat

Mesajde RTModels » 01 Noi 2012, 11:07

cobra1981 scrie:Buna

Nu vrem sa te descurajam...dar ce intrebi tu esti ca si cum ai fi la bac si nu stii cat face 2+2...lol,citeste forumul si cand ai probleme mai delicate,te vom ajuta fiecare cum va putea cu cea mai mare placere

Nu e nevoie sa citeasca Forumul. E nevoie sa citeasca MACAR ce scrie pe situl unde vrea sa se inregistreze! Si uite asa mai apare un model "performant".

Scuze pt aciditate dar ma uimesc in ultimele zile de ce aud si ce vad scris aici pe Forum din partea noilor "modele". :evil:
RTModels
User Junior+
User Junior+

Mesajde biencutsssa91 » 03 Noi 2013, 00:28

Sunteti foarte draguti,va multumesc mult,ati uitat cumva de unde ati plecat? Nu am obligat pe nimeni sa imi raspunda,cine avea placere sa o faca putea sa o faca simplu si fara critici! Va multumesc domnilor,probabil patroni de studiouri care nu stiu ce v-ati face voi fara modelele astea "performante",care in timp ajung sa va bage si voua in buzunar bani grei!
biencutsssa91

Mesajde NotNice » 03 Noi 2013, 19:14

biencutsssa91 scrie:Sunteti foarte draguti,va multumesc mult,ati uitat cumva de unde ati plecat? Nu am obligat pe nimeni sa imi raspunda,cine avea placere sa o faca putea sa o faca simplu si fara critici! Va multumesc domnilor,probabil patroni de studiouri care nu stiu ce v-ati face voi fara modelele astea "performante",care in timp ajung sa va bage si voua in buzunar bani grei!

Aici nu e vorba de ”a uita de unde am plecat”....eu nu am ”vechime” , sunt model abia de 2 ani, nu ma compar cu cele care lucreaza in domeniu de peste 10 ani. Insa, din prima zi in care am decis ca vreau acest job, am pus mana si am citit , nu doar forumuri, ci si informatiile oferite de fiecare site care ma interesa, in parte. Da, am ”pierdut” multe zile, dar la final stiam cam tot ce trebuie sa stiu...voi veniti cu ideea ca videochatul inseamna bani multi si nemunciti, habar n-aveti de multe ori nici o engleza ”de balta”, rabdare sa cititi n-aveti, ca de, n-aveti timp de pierdut, si puneti intrebari ridicole, cu pretentia ca daca nu vi se raspunde frumos si detaliat suntem noi ingamfati si ne temem, vezi Doamne, de concurenta. Modelele de care vorbesti tu, care habar n-au sa isi deschida un cont sau sa incarce o poza la profil , nu vor baga in veci bani grei nici in buzunarul lor, nici in altcuiva. De ce? Pentru ca, daca nu au avut rabdare si interes sa invete macar lucruri elementare, care nici macar nu tin de videochat in mod special ( sa uploadezi si sa trimiti o poza e ceva comun, nu s-a inventat odata cu videochatul), greu de crezut ca vor avea rabdare sa lucreze muulte ore pe zi, sa invete, sa se auto-perfectioneze. Nu, ele vor vrea bani multi stand degeaba, cel mult vor incerca sa agate vreun fraier pe vreun site, si cam atat. Iar tu, dupa cum te-ai exprimat, ca vrei sa incarci pozele fetelor, vrei sa spui ca ai cumva un studio???? Sper ca nu, ar fi inca o pata pe industria asta deja atat de blamata ”multumita” pitipoancelor care se autointituleaza vedete videochat si ne fac de cacat pe noi, astea care chiar muncim.
NotNice

Mesajde dulcyka_sexy » 04 Noi 2013, 04:05

BANUIESC CA NICI PM NU STII SA CITESTI, DIN MOMENT CE AU TRECUT ORE BUNE, TU AI POSTAT DIN NOU, DAR MESAJUL MEU DIN INBOX NU LAI VAZUT....
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde IsaGlamChat » 04 Noi 2013, 11:51

dulcyka_sexy scrie:BANUIESC CA NICI PM NU STII SA CITESTI, DIN MOMENT CE AU TRECUT ORE BUNE, TU AI POSTAT DIN NOU, DAR MESAJUL MEU DIN INBOX NU LAI VAZUT....

Userii noi ,cei care nu au 10 posturi in forum,nu pot citi/trimite PM.
Le ramane ori participarea in forum ori strofocarea creierului,nu numai vin pe forum cand am nevoie si pe urma fuck off,asa cum fac majoritatea...
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde biencutsssa91 » 08 Noi 2013, 06:30

notnotice,am impresia ca esti tare modesta ,si vad ca nici bine nu stii sa citesti,da,la momentul la care am postat intrebarea aia vroiam sa ma apuc de treaba asta,nu stiu de unde deduci tu ca as deschide vreun studio,am precizat ca nu aveam o camera performanta la momentul acela,si era vorba despre pozele buletinului,mai exact de cea cu buletinul langa fata iar camera mea nu foarte performanta nu imi dadea claritatea de care aveam nevoie,iar intrebarea mea era daca am cum sa fac acea poza cu o camera photo,nu cu camera web si sa o uploadez pe site! numai fii atat de plina de tine si macar citeste corect ce am intrebat inainte sa sari la gatul meu;)

iar tu dulcyka_sexy,vad ca esti tare la curent cu forumul daca nu stii nici macar ca nu pot primii pm:)

bafta in continuare voi astea experimentate!
biencutsssa91

Mesajde NotNice » 08 Noi 2013, 10:24

biencutsssa91 scrie:notnotice,am impresia ca esti tare modesta ,si vad ca nici bine nu stii sa citesti,da,la momentul la care am postat intrebarea aia vroiam sa ma apuc de treaba asta,nu stiu de unde deduci tu ca as deschide vreun studio,am precizat ca nu aveam o camera performanta la momentul acela,si era vorba despre pozele buletinului,mai exact de cea cu buletinul langa fata iar camera mea nu foarte performanta nu imi dadea claritatea de care aveam nevoie,iar intrebarea mea era daca am cum sa fac acea poza cu o camera photo,nu cu camera web si sa o uploadez pe site! numai fii atat de plina de tine si macar citeste corect ce am intrebat inainte sa sari la gatul meu;)

iar tu dulcyka_sexy,vad ca esti tare la curent cu forumul daca nu stii nici macar ca nu pot primii pm:)

bafta in continuare voi astea experimentate!

Daaa....n-om fi noi ”la curent” cu forumul, dar experimentate clar suntem, stim ce si cum sa facem, prin urmare nu e o chestiune de bafta, ci de munca ... de bafta ai tu nevoie, la ce atitudine de ”mi se cuvine” afisezi. Nu te astepta sa stam sa te invatam cum se foloseste o camera foto digitala, eu una chiar nu cred ca meriti ajutor. Chiar ai nevoie sa iti bati capul ceva mai mult, poate inveti si tu ca atunci cand ceri ajutorul cuiva, mai ales in chestiuni de ”clasa 1”, tii capul ceva mai plecat, si gura mai mica.
NotNice

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj