Cum sa setez cardul pe numele meu in chaturbate?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Vpremil101 » 26 Apr 2016, 06:06

buna...probabil o sa vi se para foarte tampit ce scriu .. deci am un cont de ceva timp pe chaturbate ,cand am facut siteul m.a ajutat un prieten care e si el model ,aavea card payonerr iar eu laa momentul respectiv nu mi.am putut face..acum cand scot banii vin pe cardul lui ..de o saptamana mi.am facut cardu patonerr doar ca nu stiu acum cum sa setez cardul pe numele meu in chatturbat ,sa imi vina banii pe acest card nou .
Vpremil101

Mesajde readyforyou29 » 26 Apr 2016, 09:00

off topic: vad si eu prima data pe forum unu care scrie balbait :lol:
on topic: roaga prietenul care te-a ajutat sa scoti banii pe cardul lui sa te ajute sa pui cardul tau pe site. Sau nu mai e prietenie intre voi?!
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde readyforyou29 » 26 Apr 2016, 09:11

Am observat mai tarziu ca ai scris si pe live chat. Pana nu le trimiti poza care o cer ei nu o sa iti resteze metoda de plata. Poza trebuie sa contina ID-ul cu care ti-ai facut contul de model pe CB si o hartie pe care scrie numele tau de model plus data cand e facuta fotografia.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde Vpremil101 » 26 Apr 2016, 12:16

din pacate numai pot sa iau legatura cu el , ce.i de facuat in cazul asta
Vpremil101

Mesajde alexalex101 » 26 Apr 2016, 15:20

Nu ai domnule de ce sa iei legatura cu "pretenu" tau. Ti- ai facut contul pe buletinul tau? Daca da, da email la suport ca vrei sa schimbi modalitatea de plata si ca ti-ai facut un card payoneer si iti vor spune ei ce e de facut. Daca nu, ai varianta de a spune "pa pa" la bani sau ai varianta de a-ti face un cont nou pe buletinul tau si apoi sa transferi tokensii de pe contul ala pe contul tau, in cazul in care nu i-ai convertit deja in dolari.
alexalex101
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj