Cum retrag banii de pe xhamster ?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde omulfasola » 16 Mar 2016, 01:59

salut, o intrebare am .
A trecut cam o luna de cand mi-am facut cont pe xhamster , am cam 2000 si ceva de dolari . Am si cont prin paxum , verificat . Acum , cum retrag banutii pe paxum ? Unde gasesc aceea sectiune cu 'retrage'

sau se trimite automat ? trebuie sa iau legatura cu ei sa le zic sa-mi trimita?

ajutati-ma , va rog .
omulfasola

Mesajde readyforyou29 » 16 Mar 2016, 23:09

Intri la payment settings, introduci acolo minimul de plata care il vrei. La paxum e 50$. Apoi alegi metoda de plata , implicit paxum si apoi pui adresa de mail aferenta contului paxum. Apoi dai save. Platile sunt decalate cu 2 saptamani. Banii vor intra automat in contul tau paxum pe datele de 1 si 16 cu acel decalaj.
In cazul tau primii banii ii vei primi pe data de 16 aprilie, daca totul va fi completat ok.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde MihaiBModel » 21 Mar 2016, 23:33

Buna , vroiam sa te intreb daca xhamster are si categorie pentru boys/gays?si daca merge ?multumesc
MihaiBModel

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj