Cum pot inchide conturile pe mfc...jasmin...cams?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde drak0asa » 18 Ian 2010, 10:15

cum pot sa fac eu ca model sa inchid contruile pe aceste site-uri??? am lucrat la studio si nu mi-ai inchis conturile tocmai din cauza ca am plecat de la ei si sa se asigure ca nu voi putea sa mai lucrez din alta parte.....care stie ceva pls sa-mi zica si mie.......multumesc
drak0asa

Mesajde joesancez » 18 Ian 2010, 12:51

Pe Lj poti fara problema sa lucrezi chiar daca mai conturi deschise de alt studio...
Pe Cams din cate stiu poti sa iti redeschizi dupa 3 luni
politica siteului Mfc nu o cunosc ..

cel mai bine contactezi sit-eurile si o sa te lamureasca ei ce si cum este situatia.

Succes
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde Darksiders » 18 Ian 2010, 13:02

Pai studiourile sunt obligate sa iti inchida conturile altfel cred ca le poti inchide tu trimitand mail catre siteurile respective explicand ca nu mai lucrezi pe ele.
Darksiders
User Activ
User Activ

Mesajde Cam2Chat » 18 Ian 2010, 13:36

drak0asa scrie:cum pot sa fac eu ca model sa inchid contruile pe aceste site-uri??? am lucrat la studio si nu mi-ai inchis conturile tocmai din cauza ca am plecat de la ei si sa se asigure ca nu voi putea sa mai lucrez din alta parte.....care stie ceva pls sa-mi zica si mie.......multumesc

Si in cazul MFC iti poti deschide cont la alt studio fara probleme!
Cam2Chat
User Activ
User Activ

Mesajde Ken » 18 Ian 2010, 18:23

Pe MFC poti deschide dupa 2 saptamani .... LJ imediat .... cams nu stiu...
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde crazyme » 19 Ian 2010, 05:30

Buna,pe jasmin cum ti s-a mai spus nu e prob. , iar pe cams iti faci cont normal, apoi ei trimit un email la fostu studio unde owner-ul poate da accept sa ti se inkida ses. sau sa nu dea.In cazul in care da accept...e ok ti se aproba imediat contul , in caz contrar trebuie sa stepti 3 luni.Iar in aceste 3 luni nu pierzi nimic, pur si simplu inveti mai multe pe celelalte site-uri si iti va fi ma usor pe cams.

Succes.
crazyme

Mesajde DiamondSoul » 09 Aug 2011, 13:35

Si in cazul MFC iti poti deschide cont la alt studio fara probleme![/quote]

Ken scrie:Pe MFC poti deschide dupa 2 saptamani .... LJ imediat .... cams nu stiu...

Nu poti deschide alt cont daca ai deja unul, trebuie prima data sa inchizi contul care il ai, nu trebuie sa astepti 2 saptamani pentru a deschide un cont nou. Ai doua variante :
1. Trimiti mail la ei in care le explici ca ai lucrat la studio si ca ai vrea sa lucrezi de acasa iar cei de acolo nu vor sa iti inchida contul, atasezi si dovezi un print screen la buletin plus o poza cu buletinul in mana ca sa fii sigura ca nu iti mai cere ceva.
2. Te loghezi pe MFC ca si membru dai la My Account apoi Delete Account si Click here, apoi a doua zi poti sa trimiti o cerere de inregistrare. Eu asa am facut pentru ca prima data cand mi-am facut cont il tineam mai mult in bara fara sa ii acord atentie si apoi mi-a parut rau dar deja ajunsesem destul de jos cu camscorul nici guesti nu aveam l-am inchis asa cum ti-am zis si imediat mi-am deschis unul nou fara probleme, in cazul in care faci asta si primesti mail de la ei unde te intreaba de ce ti-ai inchis primul cont le explici situatia, dar mai ok ar fii sa le trimiti mail la ei ca sa nu existe probleme poate eu am fost mai norocoasa de nu m-au intrebat :D Pentru o prietena care a lucrat la studio le-am trimis mail si mi-au raspuns inapoi decat atat "'DONE" :lol: se refera la faptul ca gata a inchis contul .
DiamondSoul
User Junior
User Junior

Mesajde larisa » 07 Aug 2012, 08:21

buna ziua! va rog frumos sa-mi dati si mie un sfat ma numesc larisa Am un cont deschis pe mfc de cateva luni nu mai stiu exact de cand pe care nu am lucrat deloc
. La un momendat dupa ce am auzit ce bani fac unele fete pe mfc am inceput sa lucrez zilnic ,seara de seara cate 7 ore online
Bani nmai nik, cam score la pamant 175
jaleeeeeeeee! ACUM ASI VREA SA-L INCHID SA-MI DESCHID ALTUL dar cica sunt probleme ca sa-r putea sa nu ma mai accepte mfc, ca ar trebui sa astept 2 saptamani
Si inca cv ,nu reusesc sa-l inchid dati-mi va rog un sfat e cont de model care lucreaza acasa nu la studio si asta e f imp de precizat
si vreau sa deschid tot unu de pe care sa lucrez acasa
multumesc!
larisa

Mesajde larisa » 07 Aug 2012, 08:25

tot larisa sunt si daca eu nu am cont de mebru cum ma pot loga ca membru sa-l sterg pe asta de model?
ca nu am cum !multumesc!
larisa

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj