Cum a mers sesiunea de astazi?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde GlamChatStudio » 15 Feb 2017, 09:13

mario1 scrie:excenge of personal data

Din ce am vazut pe chat,modelul a incalcat regula de 4 ori,maxim permis,deci imposibil sa nu fi stiut,a facut-o cu buna intentie..si nu cred ca se mai poate,e ca si cum imi bagi mana in buzunar nu o data de 4 ori si-mi spui sa te iert..

Ar trebui sa se orienteze spre un site care permite schimbul de date cu membri,pare ca este fan practica asta si slava domnului acum exista si asa ceva.

Pentru modelele care inca nu stiu,toate sites inregistreaza si sound pentru protectie,deci mare atentie la reguli.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde mario1 » 15 Feb 2017, 21:27

asa este ,ai dreptate,dar a incalcat regula asta de 4 ori in 11 ani online pe LJ.Multumesc !!1
mario1

Mesajde GlamChatStudio » 16 Feb 2017, 12:53

Nu au nici un fel de importanta anii de vchat,am vazut modele de top inchise pe viata.A fost prinsa de 4 ori,asta nu inseamna ca nu a mai facut,sa fim seriosi,modelele care fac asta nu o fac o sg data,e practica frecventa numai ca uneori costa mai mult decat iei practica asta.

Cum ti-am spus si in postul anterior,chiar exista sites pe care se practica la vedere si fara riscuri de inchidere din partea site-ului,restul fiecare face ce crede de cuvinta.Nu suntem aici sa judecam.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj