Cum merge Streamate?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Suzzy » 20 Mar 2015, 11:25

Imi poate spune cineva cum merge streamate? Nu pot sa ma uit ce trafic este pentru ca site-ul ma da in alta parte. Am vazut 1500 modele online si ma cam sperie. Ce sanse sunt sa imi mearga fiind atatea modele online, voua cum va merge? Pup! Multumesc.
Suzzy

Mesajde meowmeow » 20 Mar 2015, 15:17

Buna!

Asta m-ar interesa si pe mine. Nu prea stiu cum sa-l abordez.....
meowmeow

Mesajde GlamourFoto » 20 Mar 2015, 15:36

Este un site cu potential mare, chiar daca procentul este ralativ micut, sunt doar membrii platitori si se face treaba buna, chiar se face ( cel putin asa am auzit )

Cum sa il abordezi ? Cu seriozitate ca pe orice alt site de videochat unde vrei sa faci performanta, daca vrei doar sa il deschizi poate mai ciugulesti ceva ar fi pacat de timpul pierdut.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Suzzy » 20 Mar 2015, 16:45

Multumesc mult. M-am gandit sa il incerc pentru ca daca sunt asa multe modele online inseamna ca este un site bun. Multumesc din nou :)
Suzzy

Mesajde GlamourFoto » 20 Mar 2015, 16:51

Suzzy scrie:Multumesc mult. M-am gandit sa il incerc pentru ca daca sunt asa multe modele online inseamna ca este un site bun. Multumesc din nou :)

Este un site bun, dar trebuie sa il tratezi cu seriozitate si rezultatele nu au cum sa nu se arate :) ca pe orice site mare exista concurenta dar acolo unde este concurenta sunt si rezultate...

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Nord » 20 Mar 2015, 19:10

Nu stiu cum merge site-ul pentru modele dar pot spune un lucru : este site-ul cu cel mai calitativ trafic !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde Suzzy » 20 Mar 2015, 20:51

Multumesc mult pentru informatii. Mi-am facut cont acum astept sa vad daca ma accepta :) Doar ca ma sperie numarul de modele online :lol:
Suzzy

Mesajde Cata.Streamate » 29 Sep 2016, 21:56

Buna seara tuturor!
Numele meu este Catalina, lucrez ca reprezentant Streamate pentru modelele si studiourile din Romania de mai bine de 1 an. Daca vreti sa aflati mai multe detalii despre Streamate, cum sa lucrati cel mai bine pe site-ul nostru, tips & tricks etc, nu ezitati sa ma adaugati pe Skype: marianabogzoiu sau pe email catalina@streamate.com.

Astept sa ma contactati.
Toate cele bune!
Catalina
Cata.Streamate

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj