Cum mai merge imlive?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dulcyka_sexy » 07 Iun 2016, 21:53

buna lume, inca mai traiesc lol, si curioasa ca de obicei, va intreb cum mai merge imlive.com... hehe... sunt curioasa mai mult, cam cati bani mai trebuie facuti ca sa intri in Hof? eu mereu sunt cam pe langa Hof, mama lui de hof, tot trebuie sa il fac si eu odata si odata.. ma gandeam ca poate 100 pe zi nu e de ajuns.... daca aveti idei, pls share with me:) multa bafta la toti care cum pe unde lucrati:)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde manuela222 » 07 Iun 2016, 22:14

dulcyka_sexy scrie:buna lume, inca mai traiesc lol, si curioasa ca de obicei, va intreb cum mai merge imlive.com... hehe... sunt curioasa mai mult, cam cati bani mai trebuie facuti ca sa intri in Hof? eu mereu sunt cam pe langa Hof, mama lui de hof, tot trebuie sa il fac si eu odata si odata.. ma gandeam ca poate 100 pe zi nu e de ajuns.... daca aveti idei, pls share with me:) multa bafta la toti care cum pe unde lucrati:)

Hello Dulcik...Ma gandeam si eu la ImLive. Imi poti spune daca tu faci 100 $ pe zi dar cate ore stai?
Si daca toate modelele incepatoare (pe imlive) pot face suma asta?

Bafta
manuela222

Mesajde dulcyka_sexy » 08 Iun 2016, 13:10

manuela222 scrie:
dulcyka_sexy scrie:buna lume, inca mai traiesc lol, si curioasa ca de obicei, va intreb cum mai merge imlive.com... hehe... sunt curioasa mai mult, cam cati bani mai trebuie facuti ca sa intri in Hof? eu mereu sunt cam pe langa Hof, mama lui de hof, tot trebuie sa il fac si eu odata si odata.. ma gandeam ca poate 100 pe zi nu e de ajuns.... daca aveti idei, pls share with me:) multa bafta la toti care cum pe unde lucrati:)

Hello Dulcik...Ma gandeam si eu la ImLive. Imi poti spune daca tu faci 100 $ pe zi dar cate ore stai?
Si daca toate modelele incepatoare (pe imlive) pot face suma asta?

Bafta

hello manuela.. eu nu am zis ca fac suma de 100$ zilnic, am zile cand fac mai mult sau mai putin...de aia si eu intreb aici...
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde dulcyka_sexy » 09 Iun 2016, 15:03

hellooo? somebody know? pls?
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde YZF » 10 Iun 2016, 07:03

Buna Dulcyka,

Pot sa-ti zic ca nu cu mult timp in urma (1-2 luni) ajungeai in HOF cu $1300.
Nu am avut in studio perioade sub $1300 pentru modele serioase si dedicate acestui site, dar e posibil si cu mai putin de $1300 sa ajungi in HOF.

Spor,
Bsmart Studio
YZF

Mesajde dulcyka_sexy » 10 Iun 2016, 13:41

mda, multumesc mult de info...
se pare ca inca nu e de ajuns ce fac eu, mai ales ca majoritatea castigurilor mele sunt si bonusuri-party, mvc,campanii,attentive,nu mai zic house of games-zilnic...
multumesc mult inca o data:)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde YZF » 14 Iun 2016, 07:27

Nu te descuraja, dimpotriva: insista / persevereaza. Greu e pana ce intri prima luna, apoi deja ai un avantaj (deloc de neglijat) si iti va fi mai usor sa te mentii in HoF.

Daca tehnica personala / looks / echipamentele nu le poti schimba peste noapte, intr-o singura noapte poti insa sa te asiguri ca profilul tau e "as good as it can be" (nu zic de wiki din moment ce din raspunsul tau inteleg ca folosesti corect resursele site-ului)
YZF

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj