Cum lucrez si eu pe 2 site-uri?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde georgy01 » 08 Oct 2014, 00:55

Cum lucrez si eu pe 2site-uri? Sunt disperata ... Nu prea imi mai merge cu livejasmin nu stiu ce se intampla si vreau niste indicatii ..pentru ca habar nu am cum se lucreaza pe 2siteuri ..nu stiu care e treaba ce trebuie sa fac ..am inteles ca trebuie sa dowloadez un program dar nu stiu sa fac acele setari ..nu am nici cea mai mica idee. Sa numai zic ca habar nu am ce site este bun cu live jasmine ..ajutati.ma va rog .multumesc
georgy01

Mesajde GlamourFoto » 08 Oct 2014, 08:52

Buna Georgy

Citeste aici capitolul 4) Transmiterea pe mai multe siteuri de chat simultan din articolul urmator:

tutorial-conectare-camere-web-video-t11469.html

Este explicat pas cu pas cum se foloseste softul de split si ce trebuie facut. Este un topic din 2011 dar inca este de actualitate.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde georgy01 » 08 Oct 2014, 11:16

GlamourFoto scrie:Buna Georgy

Citeste aici capitolul 4) Transmiterea pe mai multe siteuri de chat simultan din articolul urmator:

tutorial-conectare-camere-web-video-t11469.html

Este explicat pas cu pas cum se foloseste softul de split si ce trebuie facut. Este un topic din 2011 dar inca este de actualitate.

mersi foarte mult !! dar niste siteuri bune sa merga cu livejasmin o data ??stii ??pleasee!!
georgy01

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj