Cum ma inregistrez la cuplu pe jasmin?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde TekeItSlow » 21 Ian 2009, 17:12

Am si eu o mare problema! Vreau impreuna cu sotul meu sa ne inregistram pe livejasmin ca cuplu! Dar problema este ca nu stim cum anume sa ne inregistram! Trebuie sa ne facem fiecare cont separat sau cum altfel? Am vazut ca sunt doua modalitati de inregistrare: "easy registration" (pentru un singur cont) si "advanced registration" (pentru studio)! Revim cu intrebarea: cum sa ne inregistram pentru a activa ca cuplu? Astept un raspuns urgent de la cineva care ne poate ajuta!
TekeItSlow

Mesajde pleser000 » 21 Ian 2009, 19:19

alege "easy registration" va inregistrati amandoi pe un singur cont daca vezi bine in josul pagini poti selecta limba romana iti va fi mult mai usor sa intelegi pas cu pas indrumarile .
pleser000

Mesajde Myss_blondys » 04 Noi 2012, 00:42

buna. am facut contul de master, l-am inregistrat pe el , acum ce trebuie sa mai fac? trebuie sa mai ma inregistrez si eu undeva tinand cont ca deja lucrez pe acest site. astept raspuns. va rog
Myss_blondys

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj