Cum inchid contul?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Blacksoul » 13 Oct 2016, 06:47

Buna as avea si eu o intrebare ... muncesc intr-un studio si in 15 cand se incheie perioada pe livejasmin voi incheia colaborarea cu ei si as vrea ca ei sa-mi inchida contul ... se poate sa imi inchida contul inainte de a li se pune banii de la jssmin in cont ? Si daca da cum pot verifica daca contul mi-a fost inchis ?
Blacksoul

Mesajde Studio20 » 13 Oct 2016, 18:49

Pot cere inchiderea oricand, nu afecteaza incasarea banilor deja facuti. Poti cere si tu inchiderea dupa despartirea de studio daca vrei, discuti la OS, dovresti cine esti si gata.

Intrebarea este insa ce vrei sa obtii cu asta pentru ca:
- daca ai contul inchis sau nu, oricum iti poti face si altul, cu exceptia cazului in care lucrezi la un studio care are agreement de protectie cu Jasmin si in cazul asta nu conteaza ca e inchis, nu iti vei putea deschide altul in perioada de protectie
- eventualele poze sau materiale cu tine vor ramane pe siturile webmasterilor (daca au ajuns acolo) mult timp dupa ce iti vei inchide contul, uneori si dupa 2-3 ani insa sunt "ramasite", nu urgenteaza cu nimic inchiderea

Succes!
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde Blacksoul » 14 Oct 2016, 06:06

Multumesc pentru raspuns ! Nu vreau sa obtin nimic cu inchiderea contului pur si simplu mi se pare normal sa il inchida daca nu mai colaborez cu ei . Nu stiu daca studioul unde am muncit are agreement de protectie cu jasmin nici nu stiu in ce consta asta exact .... e vreo posibilitate sa aflu ?
Blacksoul

Mesajde IsaGlamChat » 14 Oct 2016, 10:37

Blacksoul scrie: Nu stiu daca studioul unde am muncit are agreement de protectie cu jasmin nici nu stiu in ce consta asta exact .... e vreo posibilitate sa aflu ?

Vei afla cu siguranta cand o sa vrei sa-ti deschizi alt cont independent si ti se va spune ca 6 luni nu poti:)
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Blacksoul » 14 Oct 2016, 15:05

Sper sa nu fie asa ... din ce am citit pe aici ei ar trebui sa fie studio de top ca sa poata face asta si sa aibe incasari de peste 15.000 . Ceea ce nu poate fi discutat in cazul de fata . Sper sa fie corect ceea ce am citit pe forum .
Blacksoul

Mesajde BasGLM » 14 Oct 2016, 21:14

IsaGlamChat scrie:
Blacksoul scrie: Nu stiu daca studioul unde am muncit are agreement de protectie cu jasmin nici nu stiu in ce consta asta exact .... e vreo posibilitate sa aflu ?

Vei afla cu siguranta cand o sa vrei sa-ti deschizi alt cont independent si ti se va spune ca 6 luni nu poti:)

Acum se poate si un an :)) 3 , 6 , 12 luni .
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj