Cum imi pot face cont pe AdultFriendFinder?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde eddyot01 » 27 Aug 2007, 22:41

frate incerc de cam 1 luna sa imi fac cont pe AdultFriendFinder dar de fiecare data cand bag emailu meu imi zice ca your email system is instable asa ca am incercat sami fac cont pe breakthru(scrie acolo cal pot folosi pe asta pt cont) si cand incerc sami fac cont pe breakthru si cand sa bag emailu meu imi zice k our email system is instable nu mere nici cu yahoo nicu cu gmail nush c sa fac ca sa mearga astept raspuns
eddyot01

Mesajde MARKUS » 02 Sep 2007, 19:53

eddyot01 scrie:frate incerc de cam 1 luna sa imi fac cont pe AdultFriendFinder dar de fiecare data cand bag emailu meu imi zice ca your email system is instable asa ca am incercat sami fac cont pe breakthru(scrie acolo cal pot folosi pe asta pt cont) si cand incerc sami fac cont pe breakthru si cand sa bag emailu meu imi zice k our email system is instable nu mere nici cu yahoo nicu cu gmail nush c sa fac ca sa mearga astept raspuns

chestia asta se intampla deoarce europa de est este blocata.Incearca www.passion.com .Este acelasi site si acolo merge.Daca nu functioneaza incearca sa intrii cu o legatura vpn (gen aol sau compuserv) si va merge sigur.
BAFTA
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde speed » 19 Oct 2008, 15:53

Am si eu cont pe adultfriendfinder.
Dar nu prea stiu multe despre el.
Am si doua intrebari daca vreti sa-mi raspundeti!

Daca un vizitator da un click acum si peste 24 de ore,iau 1 cent la fiecare 24 ore?Sau numai iau nimic dupa primul click?

passion este tot adultfriendfinder sau doar arata ca el?

Multumesc mult de tot!
speed

Mesajde FILUTZU69 » 23 Oct 2008, 17:55

Si eu am cont pe adultfriendfinder,m-am logat cu o adresa:esaysender.com
De vreo 3-4 zile insa nu mai pot conecta webul cand intru pe chat.Imi da un mesaj astfel:stream ID undefined!!!
Ce inseamna asta??Eu nu prea ma pricep la limba engleza,daca poate cineva sa ma ajute :D
FILUTZU69

Mesajde peste20010 » 12 Iun 2015, 12:42

salut. am si eu nevoie de ajutorul cuiva care are cont pe adult friendfinder. nu imi pot face cont am icercat mai multe adrese de mail. yahoo,gmail,aol,mail si degeaba... as vrea daca puteti sa ma ajutati sa verific ceva. mulumesc anticipat. :D
peste20010

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj