Cum dau de Yesel?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde missloco » 27 Sep 2013, 21:02

Buna din nou dragilor! incerc sa dau de Yesel si nu reusesc. Stau foarte foarte prost cu traficul pe cams ca si cum cineva si-ar dori sa ma scoata afara de pe site! wtf!! Nu stiu ce sda mai fac ! de o saptamana stau in free degeaba si nici macar guesti nu am :p dar apai membri verzi . stiti ceva? lamuriti-ma si pe mine ca simt ca o iau razna:((((
missloco

Mesajde AnAngel4You » 28 Sep 2013, 05:19

nu ai cum sa dai de ea ca numai lucreaza pentru cams :( din pacate
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+

Mesajde AnAngel4You » 28 Sep 2013, 05:36

stau online de obicei cate 6 7 ore , dar de cand e la pamant siteul ajung sa stau 3 ore ca ma enervez la culme sa stau 3 ore si sa fac 10 20 $ :O trist dar adevarat inainte te mai ridicai mai aratai una alta sa aduni membri acum pot sa ma ridic ca o fac degeaba , iar ratingul il am bunicel 1,73 concluzia --> stau 6 ore fac maxim 50 $ si aia trasi de parrrr ceea ce e dezastruos
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+

Mesajde Studio20 » 28 Sep 2013, 15:21

missloco scrie:Buna din nou dragilor! incerc sa dau de Yesel si nu reusesc. Stau foarte foarte prost cu traficul pe cams ca si cum cineva si-ar dori sa ma scoata afara de pe site! wtf!! Nu stiu ce sda mai fac ! de o saptamana stau in free degeaba si nici macar guesti nu am :p dar apai membri verzi . stiti ceva? lamuriti-ma si pe mine ca simt ca o iau razna:((((

Renunta la cams, e in cadere libera.
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde missloco » 28 Sep 2013, 16:14

MMMMMMM... imi pare rau sa aud de Yesel . o fi in cadere libera nu o fi , nu am de unde sti. Cert e ca aseara a mers binisor ( destul de bine as putea spune) . Acum nu stiu daca e doar in mintea mea, dar, am observat o chestie ciudata . Am trafic numai cand serverul meu incepe cu cifra 9 :)))))). Si slava Domnului il schimb pana dau de 9 .Childish stiu, dar in cazul meu a functionat .
missloco

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj