Cum ma conectez pe mai multe siteuri cu webcamsplitter pro?

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde bia4ever » 17 Ian 2009, 21:25

Hello everybody! As avea si eu nevoie de ceva ajutor tehnic. Am un webcam LogitechPro 9000 si mi-am instalat un webcam splitter pro ca sa ma pot conecta in acelasi timp pe mai multe siteuri. Problema este ca nu reusesc. Livejasmine e singurul site unde functioneaza, dar asta si pt ca am optiunea sa selectez sursa - webcamsplitter. Altfel pe needlive sau webcams merge numai dc intru separat, fara sa am splitul activat.

Ma gandesc insa ca trebuie sa fie ceva care imi scapa mie...

sper ca cineva mai experimentat sa ma poata ajuta.

merci mult!
bia4ever

Mesajde keen » 18 Ian 2009, 01:26

Cred ca e vorba de fereastra de chat care e in flash.Incearca sa dai click dreapta pe imagine si la settings,iti apare o imagine cu un webcam.Acolo ai sa poti sa selectezi sursa video.
Bafta!
keen
User Junior
User Junior

Mesajde jebyby » 18 Ian 2009, 14:18

Te loghezi pe needlive cu webcamsplitter si cand observi ca nu ti se vede camera,dai click dreapta in acel patratel unde trebuie sa te vezi...te duci la Settings,apoi selectezi iconita cu webcam-ul,selectezi webcamsplitter....dai close....si IATA! :) Sunt sigura ca o sa te descurci :) Bafta acolo!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunshine2009 » 18 Ian 2009, 15:50

Buna!Poate imi spui si mie te rog de unde ai luat splitter-ul,daca e free...Am acelasi webcam ca si tine si inca nu am gasit :? Multumesc!
sunshine2009

Mesajde joesancez » 18 Ian 2009, 20:37

sunshine2009 scrie:Buna!Poate imi spui si mie te rog de unde ai luat splitter-ul,daca e free...Am acelasi webcam ca si tine si inca nu am gasit :? Multumesc!

citeste Aici :

http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/m ... -vf12.html
sunt toate informatiile necesare
Succes
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde bia4ever » 19 Ian 2009, 20:14

Buna!

Mersi mult de sfaturi, a functionat! :)
bia4ever

Înapoi la Discutii Tehnice