Cum se comporta membrii cu voi stiind ca sunteti romance.

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde sugarPink » 27 Feb 2014, 04:59

Ma macina o intrebare de ceva vreme, - sa mintim sau sa nu mintim?

Cum se comporta membrii cu tine, model care NU pretinzi ca esti din alta tara decat Romania? In pofida a tot ce se spune despre romani, ai primit insulte gen - tigan, hot etc ..?
Ai lucrat vreodata cu "doua cetatenii"? Ma refer pe un site erai din Ro iar pe al doilea, cand ai inceput sa lucrezi, te-ai decis sa iti pui alta tara in profil - Spania/Italy/US. De ce? Ai simtit vreo diferenta?

Stiu ca depinde in foarte mare masura de atitudinea modelului dar aceasta se construieste in timp, iar preconceptii exista pretutindeni ..

Deci,the question is - sa mintim sau sa nu mintim legat de "Made in Romania
sugarPink
User Junior
User Junior

Mesajde dulcyka_sexy » 27 Feb 2014, 05:21

buna..nu am mintit membrii aproape niciodata...am mai zis cateodata ca sunt din alta tara deoarece stiam ca pe camera am membrii din acea tara, si sai atrag ziceam ca sunt de acolo...dar nu de rusine cu originea mea....
insa mi sa intamplat ca un admin pe lj sa ma faca thief....pt ce? pt ca am vrut sa am awardul activat si eu, nu aveam insa 6 poze free erau doar 5..si iam zis sal activeze..pt ce? pt ca vreau si eu sa apar in award daca fac puncte multe...nu draga nu se poate pt ca sunteti hoti, va votati singuri, faceti mii de conturi pt voturi etc..lol....
mam dus la alt admin...acela mia zis adevarul cu pozele...si mia activat imediat...iar despre emebrii, nu numi place sai pacalesc....
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde mike2414 » 27 Feb 2014, 12:08

sugarPink scrie:Ma macina o intrebare de ceva vreme, - sa mintim sau sa nu mintim?

Cum se comporta membrii cu tine, model care NU pretinzi ca esti din alta tara decat Romania? In pofida a tot ce se spune despre romani, ai primit insulte gen - tigan, hot etc ..?
Ai lucrat vreodata cu "doua cetatenii"? Ma refer pe un site erai din Ro iar pe al doilea, cand ai inceput sa lucrezi, te-ai decis sa iti pui alta tara in profil - Spania/Italy/US. De ce? Ai simtit vreo diferenta?

Stiu ca depinde in foarte mare masura de atitudinea modelului dar aceasta se construieste in timp, iar preconceptii exista pretutindeni ..

Deci,the question is - sa mintim sau sa nu mintim legat de "Made in Romania

Personal te sfatuiesc sa nu minti dar nici sa te apuci sa ii dai adresa exacta :)) faza cu mintitul nu tine foarte mult plus ca unii intra cu 2-3 conturi diferite tocmai pentru a verifica daca minti sau nu :) deci ii poti zice aceleiasi persoane o data ca esti din rusia , o data din bulgaria si uite asa devii penibila si membrul nu mai intra la tine. Inventeazati o identitate si tineo mereu pe aia :) spunele ca esti din romania din bucuresti , e cea mai simpla cale . De insultat oricum o sa te insulte pentru ca multi sunt romanasii de ai nostrii care au BMW da nu au banii de motorina :))) din pacate livejasmin are un sitem de inregistrare praff :) sper sa se trezeasca si sa implementeze si ei sistemul de la streamate unde nu iti poti face cont de membru fara sa iti inregistrezi cardul prin urmare urangutanii cu ceafa lata si creierul cat bobul de mazare nu o sa mai stea sa faca misto de performeri . Bafta la private :D
mike2414
User Junior
User Junior

Mesajde fetish » 27 Feb 2014, 13:39

eu de cand sunt in vdc , am avut mereu locatii fanteziste , cea mai kinky si carea prins cel mai ok , este Finlanda, eu personal inca nu am intalnit modele de vdc din tarile nordice , iar membrii sunt destul de putini , plus ca ma ,, ajuta ,, si fizicul , eu sunt inalta pt o femeie , blonda , ten alb si cu ochii verzi

eu nu as recomanda chair asa de multa seriozitate modelelor , stiu ca pe unele site uri , modele nu numai ca zic ca sunt romance dar mai dau si orasul natal

nu ma avut surpize sa fiu recunoscuta la viata mea , desi nu am banat Romania , si am conturi si pe siteuri cu multi romansi , insa daca mi se vb in romana nu raspund ma fac ca nu inteleg lb , nu ascult nimic in rom , stiri , filme muzica ff intalnita in Ro , radio etc

cee a ce e sigur e ca de-a lungul timpului as fi pierdut f multi membri daca mi-ar fi stiut locatia reala , nici eu nu am o parere f ok despre romani si in general , ma feresc de romanii din vdc cat de mult pot
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde evaeva1 » 27 Feb 2014, 16:13

Buna,

Eu una am incercat si una si alta si mari diferente nu am observat! E drept ca nu am ales sa ma dau drept US, si am ales o tara parte a EU! Insa eu una cred ca ar conta foarte mult cum te promovezi tu! si ce standard impui! Tara nu are nicio legatura! :wink:
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde jebyby » 02 Mar 2014, 20:28

Salut!
Eu le spun fara nicio jena ca sunt din Bucuresti, nu numai din Romania!
Nu am Romania banata pe niciun site, nu am absolut nicio problema cu asta! Pana la urma, daca un roman te ia in pv, e destept sa o faca si cu o Romanie banata, iar de romanian guests nu ma nicio teama, dorm in ghete toti...

Pt dulcyka sexy sau ceva de genul.... Fata, daca scrii si in engleza agramat cum scrii in romana, nu are rost sa-ti mai ascunzi tara, isi vor da seama singuri ca esti romanca :))
Succes acolo!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde dulcyka_sexy » 02 Mar 2014, 21:19

offf mama ei de lb romana, scuze draga ca am gresit un cuvant si anume embrii in loc de membrii, si scuze ca nu am pus - la despartit cuvintele, noroc ca in engleza cuvintele sunt intregi, fara - despartituri...in fine, dupa 14 ore online, in acea zi, nici nu vedeam tastatura bine, inca o data mii de scuze...
sper sa scrii tu mai corect decat mine, nu cumva sa iti zica si tie cineva ca ai gresit un cuvant, e rusine mareee...jebyby bafta si tie acolo..unde o fi...tu stii...ori la scoala la lb romana, ori in fata webcam-ului...
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde codruta84 » 02 Mar 2014, 22:28

Pe site-urile pe care am pvt pe vorbarie le zic romania, chiar si ca sunt bucuresteanca, asta de multe ori imi da prilej de a ma intinde la vorba despre cum e tara noastra etc. Insa nicaieri nu las sa se vada din profil tara de origine, sa ma intrebe si le zic. Nu sa vada toti. Si da, am romania banata pe genul asta de site.

Pe site-urile cu sex shows mai mult ori le zic alta tara (intotdeauna aceeasi) ori le zic ca prefer sa nu discut despre asta, si daca insista le zic in particular minciuna. Daca imi scrie cineva in romana ma fac ca nu inteleg. Nici macar nu am banat ro, si tot am avut mai putine vizite de la romanasi decat am avut pe lj cand aveam romania banata, hahaha.

Daca e sa ma recunoasca cineva de pe un site pe alt site si ma desconspira, am deja o replica pregatita, insa pana acum nu mi s-a intamplat.
codruta84
User Junior
User Junior

Mesajde jebyby » 04 Mar 2014, 14:50

Dulcyka, de ce te-ai suparat? Acum vad ca stii sa scrii corect.
Sunt doar alergica la genul asta de fraze, fiecare cu piticii lui la cap.
"embrii" in loc de "membrii" nu era deranjant, se intelege ca e vorba de viteza pe keyboard..., dar la tine era un lant infinit de greseli si mi-au sarit in ochi.
Succes in continuare!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde dulcyka_sexy » 04 Mar 2014, 14:52

lol, nu m-am suparat, acum sunt odihnita, dupa 3 zile repaus, normal ca scriu corect, nu mai vad dublu ca atunci cand scriu dupa 12-14 ore online....doar ca intotdeauna e mai usor sa judecam pe altu, in loc sa ne uitam la noi...poate si tu gresesti la altceva, si altcineva te judeca ca vai draga ce de greseli.. sau incearca tu sa mai scrii ceva dupa 14 ore online, pe cinstite, lasi textul exact cum l-ai scris, fara corecturi la final... 0 greseli? bravo tie, eu nu pot mereu... ....bafta si tie... :D
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj