Credeti ca un model prost...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde IsaGlamChat » 02 Sep 2016, 01:12

IriNuka si tate mari fluturand la avatar tot made in Romania sunt,se numeste mangleala ieftina...ca si cel mai tare studio din Romania:)
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 02 Sep 2016, 13:12

IsaGlamChat scrie:IriNuka si tate mari fluturand la avatar tot made in Romania sunt,se numeste mangleala ieftina...ca si cel mai tare studio din Romania:)

Am spus mai sus ca e mangleala ... e mult prea evident.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde mia_m » 09 Sep 2016, 02:58

Un model bun (cel putin 100$ pe tura), se vede de la prima intrare pe siteuri. am avut colege care nu faceau mai mult de 5$ in 8 ore si asa au ramas. Iar ca sa te apuci de vdc de acasa, fara un minim de experienta sau tehnologie,decor...sunt sanse mai mari sa te angajezi la covrigarie si sa ai incasari mai mari.
mia_m

Mesajde IriNuka » 09 Sep 2016, 10:50

mia_m scrie:Un model bun (cel putin 100$ pe tura), se vede de la prima intrare pe siteuri. am avut colege care nu faceau mai mult de 5$ in 8 ore si asa au ramas. Iar ca sa te apuci de vdc de acasa, fara un minim de experienta sau tehnologie,decor...sunt sanse mai mari sa te angajezi la covrigarie si sa ai incasari mai mari.

Ai perfecta dreptate..

Am crezut ca un studio ma poate ajuta pe mine persona; deoarece in perioadele de promotie am facut acei 100$ din primele ore si in naivitatea mea am crezut ca va merge asa mereu...
M-am gandit ca poate cu sfaturile venite din partea unor profesionisti voi ajunge la aceeasi performanta...insa spre marea mea mirare..studioul cu care colaborez in afara de a-mi face conturi pe site=uri si a=mi prezenta site=urile ..gen unde pe pagina sunt stats, reports etc..nu mi-a dat absolut nici u sfat...si m-am intors de unde am plecat...Concluzia mea e aceeasi ca si tine..studio-ul nu te ajuta deloc , daca nu o ai in sange....nu ai nici o sansa.

In ceea ce ma priveste voi renunta la colaborarea cu studio-ul pentru ca nu ma ajuta cu absolut nimic...Tehnologia consider ca o am calculator performant, camera recomandata, lumini..decorul nu e foarte luxos dar nu cred ca e neaparat problema asta..Probabil ca o sa renunt pana la urma..dar momentan mai incerc o perioda.. :D
IriNuka

Mesajde sunflower » 09 Sep 2016, 15:10

Irinuka, nu știu în ce studio lucrezi tu de îți permiți să îți epilezi mustața în free (pe bune?!). Mergi pe o singură variantă te rog.
Studio sau de acasă? Sau poate deloc? Care e adevărul până la urmă?
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde IriNuka » 09 Sep 2016, 19:39

sunflower scrie:Irinuka, nu știu în ce studio lucrezi tu de îți permiți să îți epilezi mustața în free (pe bune?!). Mergi pe o singură variantă te rog.
Studio sau de acasă? Sau poate deloc? Care e adevărul până la urmă?

Cand am facut postul, am incercat de acasa pe cont propriu, insa vazand ca nu mai merge dupa perioada de promotie am inceput sa colaborez cu un studio (de vreo 2 saptamani), tot de acasa. Momentan sunt in perioada de proba de 30 de zile cu studioul respectiv dupa care mi-au spus ca trebuie sa infiintez pfa sau srl sa continui colaborarea cu ei.
IriNuka

Mesajde tomaadrian » 09 Sep 2016, 20:35

Irinuka, pana la urma care varianta este : studioul nu te ajuta sau vor sa iti faci pfa/srl?
Nu esti foarte coerenta in afirmatii...

P.S: Chestia cu mustata in free chat ....
tomaadrian

Mesajde pregnant87 » 09 Sep 2016, 23:06

....si cand ma gandesc ca,face si putin peste 500$ pe zi.. :))
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Mesajde pregnant87 » 09 Sep 2016, 23:07

....imi vine sa imi las mustata :P
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunflower » 10 Sep 2016, 02:35

Mie imi vine sa imi pun par peste tot :))))))))))))))
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde mia_m » 10 Sep 2016, 02:54

pregnant87 scrie:....si cand ma gandesc ca,face si putin peste 500$ pe zi.. :))

Cand ai in spate un studio care iti pune la dispozitie hair stilist si make up artist, cu admini interni care iti aduc si cafeaua si traineri care au ani buni de vdc si stiu cu se se mananca, mai ai si pc-uri care suporta 17 siteuri...DA SE POATE
mia_m

Mesajde GlamourFoto » 10 Sep 2016, 02:56

Fetele ...

Voi doua este aceeasi ?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde mia_m » 10 Sep 2016, 03:21

GlamourFoto scrie:Fetele ...

Voi doua este aceeasi ?

Nu. Eu caut fete sexy pentru cuplu lesbi si ea studiouri.
Shhh! Poate vrea sa o invat sa faca bani cu mine.
mia_m

Mesajde IriNuka » 10 Sep 2016, 11:55

tomaadrian scrie:Irinuka, pana la urma care varianta este : studioul nu te ajuta sau vor sa iti faci pfa/srl?
Nu esti foarte coerenta in afirmatii ....

Nu am absolut nici o problema in a-mi face pfa/srl daca se merita..scuze daca am dus in eroare cu prea multe explicatii..

Eu am incercat sa=mi testez propria teorie...care am postat=o ca si topic.
Daca un model prost poate deveni bun cu ajutorul unui studio..
Concluzia mea este ca NU, ori o ai in sange..ori nu o ai..Nu te astepta ca un studio sa faca minuni pentru tine..caci sunt fantezii...cel putin au fost in cazul meu!

Am inceput colaborarea cu unul din cele mai bune studio-uri..sau ma rog unul dintre cele cunoscute studio-uri si cred ca aveam alte asteptari..ca de exemplu...sa-mi dea sfaturi cum sa atrag customerii in privat...precum si sfaturi cum a=i tine acolo mai mult de 10-15 min cat ii tin momentan..Ei nu au facut decat sa=mi faca conturi si sa=mi prezinte site=urile ca la gradinita..pe cand eu invart calculatorul la degetul mic.
Nu stau acum sa iau toate studio-urile la rand..si mai ales sa ma angazez la unul pentru ca sunt prea egoista sa impart...adica..eu de ex..la f4f iau 30 centi la 1 dolar..asa ca show pu$$y pe 15 centi nu ma incanta..cum nu ma incanta nici programul de 8h al studio-urilor la ore total aiurea. Probabil ca voi invata singura cum sa ma ridic in vdc, sau voi renunta.

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Puteti inchide topic-ul.
IriNuka

Mesajde DarkBOO » 16 Sep 2016, 07:57

:lol: :lol: :lol: :lol: Doamne cat am ras la topicul asta :lol: :lol: :lol: :lol: Pe bune? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Asa performante sa tot ai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Geeezzzzzzzzzzz
DarkBOO
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj