Ce credeti despre combinatia urmatoare?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde beyou » 08 Apr 2012, 14:48

buna tuturor. ce parere aveti de combinatia de site-uri de stat online simultan:
LiveJasmin (cu un cont sau 2,asta ramane de vazut), ImLive, Streamate, Cams, MFC si Chaturbate ? astea pt single girl ma refer....
avand in vedere ca deja se stie foarte bine cum se utilizeaza fiecare site in parte si tot ce tine de site-uri....
un mic impediment ar fi ce se poate face cu chaturbate-ul cand se face show pe altele; asta cand inca nu s-a atins goalul respectiv pt show pe el....se pune chaturbate-ul offline broadcast si pe urma intri inapoi online sau cum credeti?
va multumesc anticipat...si astept numai raspunsuri cu buna intentie pentru un ajutor in luarea corecta a deciziei despre ce site-uri vor fi folosite...
beyou

Mesajde exunknown23 » 08 Apr 2012, 19:41

in primul rand mie persoanal, mi se par prea multe site.uri de.odata. Eu sunt pe principiul putin si bun, mai exact 2 site-uri pe care sa trag pana ajung in topuri, etc. In fine asta e opinia mea. Apoi cred ca cea mai proasta combinatie e sa combini Lj cu site.uri gen MFC sau chaturbate. Din proprie experienta iti zic ca nu o sa faca bani nici pe unul nici pe altul.
Pe lj trebuie sa stai imbracata, daca te dezbraci la free o incurci, pe mfc daca nu te dezbraci nu faci nici 3 lei.( rog pitzipoancele care se exprimau intr.un alt post cum faceau ele in 2 miimi de secunda 3 bilioane de tokensi sa se abtina)!
Plus ca pe mfc ai de facut foarte multa conversatie cu aia de.acolo daca vrei sa iti stea in camera, daca nu se tireaza... si nici pe Lj nu poti sa ii ignori, la fel si pe imliive in free si pe streamate, deci cam toate!...acum ori am imbatranit eu.... dar nu stiu cum o sa se descurce o fata, facand conversatie pe mfc, alta conversatie pe chaturbate, alta pe lj alta pe streamate, sa nu mai luam in calcul si PM-urile, sa mai faca si teasing, sa se miste sa ii provoace in acelas timp, timp de 8 ore.. cred ca o sa fie tipicul model la care intri in camera si o vezi tastand si tastand si tastand.. si e clar ca tasteaza in alta parte pt ca tie ca si membru nu iti apare nimic, o intrebi ce face, cel mai probabil stai 10 min sa iti raspunda. Daca mai si tasteaza lent, sau o duce prost cu engleza e si mai complicat.
Rezumand, incearca sa combini site.uri care se aseamana intre ele... fie doar mfc si chaturbate si xcams de ex , fie doar imlive lj si streamate.
in fine, tu ai cerut o parere, asta e parerea mea, tu faci cum crezi, si succes!
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 08 Apr 2012, 20:13

e cam multeeee si sunt grupe contradictorii: la unele sa stai nuda e interzis , la altele e necesar, tu esti sigur ca stii care-i treaba pe-acolo? sau zvarli fata in fata monitorului si astepti banii?

daca vrei calitate incepi cu un singur site unde sa stai nuda e interzis, abia dupa ce se simte fata "aclimatizata" mai adaugi un site nou pe saptamana si cand se simte stapana pe ea adauga si mfc apoi chaturbate. de fapt trebuie sa le imparti in doua grupe nuda si nenuda in functie de cum are ea dispozitia in ziua aceea, ca impreuna simultan nu merg.

altfel risti ca fata sa se simta asaltata de membrii si implicit "incapabila" iar apoi s-o ia la goana fara cale de intoarcere.

inca n-ai aflat dar cand stai pe 7 site-uri si nu apuci sa dai click in 3 secunde la restul de 6 site-uri pierzi privatul sau din greaseala te vad aia "nuda" unde e interzis si pierzi accountul cu totul.

primul meu profit e sa nu am o pierdere, asa gandeste un om de afaceri de succes, pleaca de jos in sus, construieste, nu viseaza cai verzi...
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 09 Apr 2012, 09:03

eu am atentie distributiva si mai sufar si de un mare pliktis pt ca sa fim sinceri f rar vdc iti solicita toti neuronii ;deci si prin urmare stau online in genere pe 5 site uri daca e prea slow ajung si al 7 ;free ul ca free ul insa tu te ai gandit ce face modelul respectiv in n pvt?

daca prinde 3 sau 4 pvt in acelasi timp ?sa stii ca memebrii nu s deloc asa disperati intra o vede pe aia naked si moama mi -a pus Dumnezeu mana in cap stau cuminte si ma labaresc ;nu omu pe banii lui e tupeist , ceea ce e si normal , vrea sa stai in cap, agatata de lustra , sa ai 3 tate in loc de 2 etc

daca modelul in cauza nu stie sa-i manipuleze pe toti astfel incat sa ajunga la un numitor comun , nu stie sa le impuna ea lor ce vor vedea , sa -i traga de lesa , in 10 min de pvt saraca se lasa de meserie

nu mai zic ca pe streamatte sau pe imlive sau jas are posib sa prinda un memebru cu multi bani care sa stea o ora o ora jumate 2 normal ca bagi restul site uri lor in bar asi il pupi pe ala iin fund

si normal ca in memeber areea vor intra si alti amatori de haviing fun , si daca nu stii sa le tai macaroana , mai mmult rau decat bine o sa -ti faca !

inca ceva :tu faci studiou sau fabrica de vdc ? ca din ce zici tu mie fabrica d evdc imi denota aka mult si prost ;io as zice sa nu ne crezi pe noi stai u 15 min pe combinatia asta online numai incercand sa tastezi in engleza (nu te mai bag si in franceza , italiana , spaniola si engleza in acelasi timp cu toate ca daca fata stie cu atat mai multe limbi cu atat mai bine )si pe urma vino sa ne comunici rezultatul , ce e ti-a iesit ...
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 09 Apr 2012, 10:51

Nu stiu de ce va mirati,cam toti patronii de studio fac chestia asta,ca sa-i dai unei fete incepatoare 2 siteuri cu free este deja prea mult,daca mai adaugi si un al treilea+2 sites members iese exact combinatia de 500 perioada cam cat fac maj incepatoarelor pe nu stiu cate siteuri.Ei nu tin cont de new model,ca pe fiecare site te promoveaza si ar trebui sa profiti cat poti de asta.Pentru incepatoare cand ai bagat jasmin pai stai numai pe jasmin o perioada,imlive la fel,streamate,streamray,sunt sites cu trafic care necesita atentie,atunci vezi val adevarata a unui site si o sa afli daca ti se potriveste.Eu mereu incep cu un site,dupa 2 sapt mai bag unul doar daca fata se descurca si nu are trafic mare pe sitele cu care incep,intodeauna incep cu sitele cu cel mai slab trafic nu cu cel mai bun:)(sunt convinsa ca multi nu or sa ghiceasca de ce incep asa),al doilea site obligatoriu trebuie sa aiba optiune de members/live.MFC niciodata nu o sa mearga combinat ,decat cu siteuri care au members dar asta nu este decat opinia mea.Niciodata nu am fost adepta de siteuri fara numar,daca vrei sa vezi cu adevarat ce poate un site da-i atentia cuvenita,ti-o va rasplati soon or later:)Multitasking este optiune pentru avansati nu pt incepatori.

Era o vb veche''Cand alergi dupa multi iepuri nu prinzi niciunul''.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde beyou » 09 Apr 2012, 15:13

multumesc frumos pt toate raspunsurile si tin sa mentionez ca persoana in cauza nu este deloc un new model...
beyou

Mesajde GlamourFoto » 09 Apr 2012, 22:24

beyou scrie:buna tuturor. ce parere aveti de combinatia de site-uri de stat online simultan:
LiveJasmin (cu un cont sau 2,asta ramane de vazut), ImLive, Streamate, Cams, MFC si Chaturbate ? astea pt single girl ma refer....
avand in vedere ca deja se stie foarte bine cum se utilizeaza fiecare site in parte si tot ce tine de site-uri....

Se poate si mai mult cu siguranta, cred ca ai uitat de: webcams, ifriends, camcontacts Xlovecam flirt4free Adultworkul si inca cateva siteuri,
Cum au spus si ceilalti inainte mea, poti sa inchizi MFc si chatturbate si le pui pe alea amintite de mine :)

Mai ales ca se stie deja fiecare in site sa mai adaugi 2-3 este floare la ureche :)

P.S. lasand gluma la o parte putin posibil ca sa se poata descurca cu un numar asa de mare de siteuri, ( a se descurca = sa faca $ )
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj