Conturi dezactivate Flirt4Free si Streamate!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde MichelleM » 09 Iun 2017, 23:25

Buna seara ,dupa cum spune si titlul topicului am nevoie de putin ajutor.
Nu am muncit aproximativ 1 an de zile si am ceva probleme cu unele site-uri si conturile de acolo.
De exemplu pe flirt4free nu ma m-ai pot loga cu vechiul username si parola, am dat mail -cred ca e dezactivat sau ceva de genul.
Stremate la fel , au trecut 3 luni ,chiar mai bine de cand nu am intrat macar sa vad ce e pe acolo si la fel"arhived" sau ceva de genul.Le-am dat mail , acum sper sa se rezolve ...
Intrebarea mea este daca a mai patit cineva asa ceva si daca o sa fie ok si o sa se rezolve cat de cat repede.
Multumesc frumos si spor la banuti .
MichelleM
User Junior
User Junior

Mesajde GlamChatStudio » 09 Iun 2017, 23:50

Buna,

Da,conturile se pot reactiva,atat flirt cat si streamate.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde Cata.Streamate » 18 Iul 2017, 15:13

MichelleM scrie:Buna seara ,dupa cum spune si titlul topicului am nevoie de putin ajutor.
Nu am muncit aproximativ 1 an de zile si am ceva probleme cu unele site-uri si conturile de acolo.
De exemplu pe flirt4free nu ma m-ai pot loga cu vechiul username si parola, am dat mail -cred ca e dezactivat sau ceva de genul.
Stremate la fel , au trecut 3 luni ,chiar mai bine de cand nu am intrat macar sa vad ce e pe acolo si la fel"arhived" sau ceva de genul.Le-am dat mail , acum sper sa se rezolve ...
Intrebarea mea este daca a mai patit cineva asa ceva si daca o sa fie ok si o sa se rezolve cat de cat repede.
Multumesc frumos si spor la banuti .

Buna ziua,

Numele meu este Catalina, sunt reprezentant Streamate pentru modelele si studiourile din Romania.
Conturile pot fi reactivate la cerere daca acestea au fost inchise pe motiv de inactivitate.

Daca mai aveti nelamuriri sau intrebari legate de Streamate ma puteti contacta oricand atat pe email: catalina@streamate.com cat si pe Skype: marianabogzoiu.

Toate cele bune!
Catalina
Cata.Streamate
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj