Cont suspendat, se mai merita?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde nudaunume » 22 Iul 2014, 07:14

Am primit suspend 24 ore pe LJ cica pentru schimb de info. Am vazut ca mi-a fost suspendat si Protection-ul .Culmea ,nici macar nu vroiam sa aud de skype si prostii ,dar membrul asta imi venea timp de 1 an si nu a cerut o data . Se mai merita sa continui cu acelasi cont sau e timpul sa fac cont nou?
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde MARKUS » 22 Iul 2014, 08:15

nudaunume scrie:Am primit suspend 24 ore pe LJ cica pentru schimb de info. Am vazut ca mi-a fost suspendat si Protection-ul .Culmea ,nici macar nu vroiam sa aud de skype si prostii ,dar membrul asta imi venea timp de 1 an si nu a cerut o data . Se mai merita sa continui cu acelasi cont sau e timpul sa fac cont nou?

Daca e prima oara cand ai avut contul suspendat, parerea mea este sa continui pe acelasi cont!!!
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde nudaunume » 22 Iul 2014, 09:05

MARKUS scrie:
nudaunume scrie:Am primit suspend 24 ore pe LJ cica pentru schimb de info. Am vazut ca mi-a fost suspendat si Protection-ul .Culmea ,nici macar nu vroiam sa aud de skype si prostii ,dar membrul asta imi venea timp de 1 an si nu a cerut o data . Se mai merita sa continui cu acelasi cont sau e timpul sa fac cont nou?

Daca e prima oara cand ai avut contul suspendat, parerea mea este sa continui pe acelasi cont!!!

Da,e prima oara ,insa ma gandesc ca de acum incep sa-mi faca figuri gen deconectat din privat ,dus pe pagina 2-3-4-5 si tot asa...sa inventeze vreun chargeback ca deh ,nu mai am Protection si tot asa :D
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 22 Iul 2014, 11:22

nudaunume scrie: Da,e prima oara ,insa ma gandesc ca de acum incep sa-mi faca figuri gen deconectat din privat ,dus pe pagina 2-3-4-5 si tot asa...sa inventeze vreun chargeback ca deh ,nu mai am Protection si tot asa :D

Atunci cand se aplica regulamentul se urmareste "aducerea pe drumul cel bun", totodata se da si un exemplu pentru restul performerilor, exemplu de "asa nu" pentru ca te poti trezi cu profilul suspendat!!

Sanctiunile sunt publice si nu cred ca "deconectarea e mentionata acolo"

Crezi ca websiteul are vreun interes sa te deconecteze din pvt ? asta inseamna $$ pierduti pentru ei si nu cred ca actiunile lor de "pedepsire" a modelului includ deconectarea modelului din pvt!
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde nudaunume » 23 Iul 2014, 21:21

Am revenit . Mi-a expirat ban-ul si a revenit si "Jasmin Protection" ,ceea ce e foarte bine,cu ocazia asta nu are rost sa schimb contul,doar mai atent pe viitor :D
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj