Cont respins pe cams.com

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dumitrascu1991 » 14 Mai 2012, 13:58

Salut !! Am un model caruia vreu sa ii fac cont pe cams.com dar, modelul respectiv mai are un cont pe acest site . Cum fac sa mi se aporobe si al doilea cont !? PS. NU POT STERGE CONTUL CELALNT !!!Multumesc!
dumitrascu1991

Mesajde GlamourFoto » 14 Mai 2012, 14:41

dumitrascu1991 scrie:Salut !! Am un model caruia vreu sa ii fac cont pe cams.com dar, modelul respectiv mai are un cont pe acest site . Cum fac sa mi se aporobe si al doilea cont !? PS. NU POT STERGE CONTUL CELALNT !!!Multumesc!

Nu ai ce si nici cum sa faci, singura solutie este sa astepti 3 luni ( de cand modelulul nu a mai intrat online) si dupa aceea vei putea deschide un cont nou,

Trebuia sa spui modelului sa ramana in relatii bune cu cei de unde a plecat ca sa-i inchida conturile.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj